login na mapu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem eryxx, 13/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. eryxx

    eryxx User

    zdravim,
    absolutne sa nedokazem nalogovat na mapu ani na jeden zo serverov. Neustale mi vyskakuje iba okienko o vytvarani sa spojenia. Internetove pripojenie mam v poriadku, vsetko fachčí tak ako má. Skusal som aj ccleaner, premazat cache, historiu, snad vsetky dostupne prehliadace a stale nic. Dlho som nehral, cca 2 roky tak ma chytila ista nostalgia a neviem si s tymto rady.
     
  2. Korben

    Korben User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. eryxx

    eryxx User

  4. Kubino

    Kubino Guest

    Test javy funguje v poriadku, očividne nemáš v pluginoch prehliadača či v samotnej jave niečo v poriadku. Doporučujem to prezrieť a odstrániť prípadné duplicity.
     
  5. eryxx

    eryxx User

    Ostatné hry od BP mi idú bez problémov , je rozdiel medzi nimi a DO ?
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Kedže iné hry sú na rôznych serveroch dáta tečú rôznymi routrami či smerovačmi nehľadal by som tam spojitosť.

    Kontroloval si čo som ti radil? Úložisko FP máš nastavené?

    [​IMG]
     
  7. eryxx

    eryxx User

    Áno mám to nastavené. Ak ti k jave postačí toto : https://imageshack.com/i/nrpxwfp

    /edit: zrejme mam chybu v internetom pripojení, skúsil som to cez susedovu wifi a hra sa rozbehla, lenže chytám len slabý signál tak je to nehratelné. Podla výsledkov je to okej, či ? Nejaká rada ako to spojazdniť aj na mojom internete?
     
    Naposledy upraveno: 14/6/14
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Stačí, je jedno kde vytiahneš verziu javy :)

    Vyzerá, že všetko máš v poriadku čo sa týka pripojenia a softvéru potrebného pre hru. Skúšal si to aj v Opere? - mozilla má problém s javou, chrome zase s duplicitou FP pluginov.

    Nemáš spojenie na server cez nejaké proxy externého programu? Nepoužívaš celkovo proxy server?
     
  9. eryxx

    eryxx User

    Skúšal som to cez IE , operu, safari, mozillu a aj chrome.

    Prelož mi posledný odstavec tvojho postu , do chápatelnej reči prosím:D
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Ovládací panel => sieť a internet => možnosti siete - otvorí sa okno
    V okne záložka Pripojenia => nastavenie siete LAN (dole) => server proxy - odškrtnúť

    Takto je to už lepšie? :)
     
  11. eryxx

    eryxx User

    hmm, zaškrtnuté som to nemal, a aj tak to nejde :confused:
     
  12. CrazyLove

    CrazyLove User

    Občas mávam takéto problémy aj ja, spôsobuje mi to samotný modem. Skús ho reštartnúť, pokiaľ nepôjde ani tak vyresetuj na továrenské nastavenia a znova ho nastav. Malo by to potom ísť.
     
  13. eryxx

    eryxx User

    kiežby si mal pravdu CrazyLove ale nejde mi to stále.

    /edit: vie mi niekto este poradit ohladom mojho problemu ?
     
    Naposledy upraveno: 15/6/14
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.