Login via facebook account

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Lany_von_Awesome, 23/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj,

    zaregistroval jsem se pomocí loginu skrze facebook, ale pro některé změny na účtu potřebuji heslo a jméno, také máme bloknutý facebook v práci, tedy se na DO nedostanu, ikdyž ten čas na to mám -_- Jak se tedy nalogovat na účet, který má login skrze facebook? Hledal jsem ale nenašel :(
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

  3. Jenze tam me to nepusti, jelikoz to hlasi spatne heslo. Hned jak je tam informace na " pokud chces zmenit udaje zadej heslo". Je tam muj email z fcb a pak zadavam FCB heslo -> stejne to krici ze je to spatne
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    S heslo z mailu si tam skúšal zadávať? FB prepája niektoré učty priamo na mail, preto sa táto otravná sociálna sieť doporučuje používať pri registráciách na akékoľvek stránky.

    Btw. ja som ti poskytol návod, to prečo to už tebe nejde musíš zistiť ty sám na správnosti údajov. účet prepojený s FB nemám takže to nemám ani ako otestovať. Ešte ma napadá, v minulosti šlo účty odpájať cez FB, t.j. pozri nastavenia FB či tam nie je taká možnosť.
     
  5. kyk2

    kyk2 User

    Nepřihlaš se přes FB ale rovnou na hlavní straně klikni na "Zapomněl jsi heslo?" Tam zadáš jen svůj nick, opíšeš kód a na tvůj mail se odešle odkaz k resetu hesla.
    Pak už jen následuj instrukce.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  7. Kubino

    Kubino Guest

    Hráč sa viac neozval.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.