Lov Cubikona

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *×BossMentos×*, 13/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, v tomto tématu bych chtěl podrobně rozebrat jak se dá pohodlně lovit cubikon za předpokladu, že nejste plní LF-4

    Potřeboval bych prostě poradit jak to udělat abych ho zvládal sám

    Můj plán je jasný, ale nerad bych vyhazoval zbytečně učko až budu mít čas tak si koupím boster coldownu 50% a doufám že ho budu dávat x1 (se sepromem) aegis +diamant
    tady si hned nejsem jistý zda je lepší elit nebo veterán (vzhledem coldownu)

    Děkuji za veškeré názory

    Soupis věcí co má

    2x LF4 ( jsem velmi nespokojený s BP)
    53 x LF3
    47 x štít
    Aegis
    diamant/srdce (a další)
    pet v něm 10x laser odemčeno
    + Zeus
    + Apis
    + 7x Havoc mají Havoky nějaký vliv když nemám full?
    + letouny na lvl 6
    To bude asi všechno
     
    Naposledy upraveno: 15/2/15
  2. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Odpověď je vskutku těžká pleteš pátý přes devátý :D
    Na Cubikona s Boostlerem coldownu ?
    Havocy mají bonus jen full v letounech, máš xxx Zet a máš problém s Cubiconem, nějak tomu nerozumím ?!
    X1 se sepromem ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. asi bdeš muset napsat čemu nerozumíš já bych chtěl poadit jak si mám dát konfy nebo nějaký fígle co já vím boster coldownu ovlivnuje rychlost nabíhání skillů
     
  4. PaiMei

    PaiMei User

    S tvojí výbavou a formací diamant dej jednu konfu v letounech lasery, v lodi štíty a v druhé konfě v letounech 10 laserů + 10 štítů a v lodi pohony.
    K tomu vydraž booster na štíty + když koupíš distribučák, nic nezkazíš (máš to zpátky za chvíli).
    Toto s petem a kami stačí na to, aby jsi dělal cuby z místa.
    Já je tak dělám a dělám jich teď desítky denně.

    Upozorňuji ale, že jedu x2 (mám miliony z klikání bran) pod promerkem. Sepromu je škoda.

    Pokud to takhle vyzkoušíš, je ti booster coldownu k ničemu. Neříkám ale, že nemůže pomoct ze začátku, než vyladíš přepínání konf.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. no já jsem přemýšlel že to pojedu trochu jinak jelikož nemám a nebudu mít premko
    já budu asi dost testovat ale rvní nápad mi říká to že
    pojedu tu první konfu jak jsi říkal a tu druhou pojedu bez štítů hned a začátku si dám boji v konfě bez štítu tam mi dá 400k života to už je na slušnou dobu pak dám druhou se štítem tam budu dávat štít a díky polovičnímu náběhu schopností mi bude rychle nabíhat až mi naběhne zase bojka dám zase druhou konfu s plným dmg doufám že to takhle zvládnu nebo myslíte že je nějaká lepší možnost?
     
  6. PaiMei

    PaiMei User

    Asi by to šlo, jen já osobně bych na cubu bez štítů v obou konfách nešel. Je důležité si teda vystřílet boss kristalonky, problém ale je, že občas doletí sami a nebo je dotáhnou jiní hráči, kteří letí kolem. A je potřeba počítat s lovci. Položí ti dvě miny na bezštítovou konfu a než se naděješ, jsi dole.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    *×BossMentos×* Nema zmysel ist na cubu bez stitu, bojka ti na chvilu pomoze, no bez stitu sa na tej konfe neudrzis dlho, hlavne pri slabsej vybave.

    Konfy suhlasim s PaiMei, pouzivam ich tiez.

    Dolezite je s akou municou to chces davat, si ochotny ho sabovat a pouzivat aj x2,x3 muni? Lebo ak nie, tak to nebude uplne najlahsie pri tvojej vybave.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. asi se někde stala chybe bez štítu bych byl jen v jedné konfě v té rychlé tam bych měl ze začátku motýla = dost hp s elit bojkou to kubovi trvá dost dlouho než mě sebere dost hp pak dám dia a druhou knfu pak je otázka kolik tam mám dát štít asi dám půl mega jistta je jistota 15 štítů v lodi + 5 v letounech
     
  9. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Svoje problemy s hraci si res prosim ve hre, na forum to netahej. OT smazane.
     
  10. Mamina71

    Mamina71 User

    Zdravím, tak bych se dovolil zeptat, jaká je šance být schopen sám udělat Cubikona, resp. jako zkušení matadoři na co mi doporučíte se zaměřit, co mám kvůli tomu v prvé řadě vylepšit.
    Výbavu mám tuto:
    Full LF3
    Full nej.štíty
    Citadel/Golik/Spearhead
    formace srdce, motýl a falanga.
    pet 4. lvl, v něm jen 1x LF3 laser, kamikaze 1
    + 8x iris letouny na lvl. 6
    LF3, letouny a štíty mám upgradované jen na 2. lvl
    boostery na život, poškození i štít (vydražené), i ty distribuční jsem předem zakoupil.
    SB mám jen 21, z toho 20 přidělených a 1 se rozhoduji kam dát (Raketový výzkum štítu, nebo Laserová optika, nebo Vlečný paprsek II.).

    Zkusil jsem to tedy o víkendu na cubika s Citadelem (720k HP, cca 700k štíty), bohužel bez šance, asi jsem naivní.
    Pral jsem to do něj nejprve SAB lasery společně se SAR-02 a PLT-3030 (včetně 100% zaměřování). Když už jsem mu sundal celý štít, tak jsem přepnul na lasery 3x + ECO-10 + PLT-3030 a HP mu sundal asi na 40-45% a pak už by bylo po mně, musel jsem na port.
    Pak jsem to samé zkusil po sundání štítu i s kombinací RSB75+ 4x bílou, no dostal jsem jej jen asi na 20-25% HP a zase jsem musel pryč.
    Nedivte se prosím té neekonomické snaze, potřebuji jediného cubika na dokončení starého úkolu.
    Pokud tam jsou jiní farmáři, tak nikdo do skupiny nevezme, naopak dokonce vlastní firma odhání a střílí až do puknutí (zkušenost).
     
    Naposledy upraveno: 7/5/15
  11. -xghost-

    -xghost- User

    Zkus se domluvit na chatu (předem)/případně klan, nabrat lidi do skupiny a vyrazit. Jako na GE2 není problém skupinu vytvořit/přidat se do ní i přímo u cubikona, ani moc neznám sundavání vlastních na kubech, ale pokud to máš jinak, bude lepší, když tam přiletíte rovnou ve skupině. Jinak solo kubu jsem ještě nedělal, tak to neporadím - asi bych na to šel s kamikaze a nejdřív malý - ale nevím, jestli pak nevysype další.
     
  12. S tvojí výbavou asi Čubu sám nedáš. Takže opravdu zbývá jen skupina. U nás (CZ2/VRU) se taky najdou silní jedinci, kteří spoluhráče odhání/sestřelí. Na druhou stranu se často najde skupinka slabších, kteří rádi přiberou dalšího právě na Čubu. Výhodou je mít Aegisku, ta je do skupky vždycky žádaná.

    EDIT: Teď jsem si teprve všiml, že to téma je už docela staré, takže je můj příspěvek asi neaktuální :oops:
     
  13. to nevadí každopádně stříím kubu sám se sepromem x2/sab uplná pohoda :)
    viz
     
  14. SuNNy1475

    SuNNy1475 User

    Radím ti druhú konfu si daj do lode full pohony a do iris a apis zeus full lf3 alebo lf4 aby si mohol davt poriadne šupy ;) a este by som dal formaciu falter predsa len do lode nemas ziadne stity takze vela stastia ;)
     
    Naposledy upraveno: 13/9/15
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.