Návrhy Lovci vs farmáři

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem _KonKy_, 27/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Jste pro

  1. Ano

    35.0%
  2. Ne

    65.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vidím problém někde jinde a ani ne v tom ze farmari nechteji lovit ale lovci musí mit munici za uridium to je prave problem a mensi hodnosti tepr farmý vybavu která je odskatulkovana do x stupnu a pokud nejsi absolutne full i s munici nezalovíě si a garantuju vám že pokud hrajeeš jako já 15hodin dene kazdy den v kuse a to nejsem robet jen invalida tak ani za pul roku bez prachu nejsi full natoz mit munici proto moc nepribyva novych hracu jsou daleko zajimavejsi a dostupnejsi hry s lepsi podporou
     
  2. _KonKy_

    _KonKy_ User

    __KΔИGOΩOS__ Ty to asi moc nechapeš tady se neřeší autor návrhu ale návrh. Jak můžeš vědět jaký lodě mám nastřílené? Kvůly čemu by hráči odcházeli když je hodnost podle tebe na nic?

    M.I.Z.E.R.A já to hraji cca4 roky a taky nejsem full
     
    Naposledy upraveno: 28/1/14
  3. Sid

    Sid Guest

    M.I.Z.E.R.A ale no tak, jádro návrhu je o něčem jiném, ale k tomu tvému tvrzení, 15 hodin denně, půl roku, to máme osm irisů, apis, zeus posbírán z beden, polovina zeuse doplacena nafarmeným urkem, polovina havoků ze zet a nemluvě o minimálně deseti LF-4, k tomu nějaký ten skill design. Za takový rok, možná rok a půl by jsi měl být tímto tempem na 100% full a pokud ne, děláš něco špatně.

    Ale jak jsem psal, tohle se naprosto netýká návrhu, lovec, který si neumí obstarat munici, není lovec :)
     
  4. Crystal

    Crystal User

    ako pardon ale ked uz niekto hra 15 hodin denne tak to je uz na psychiatriu skor......a SID pozri oni maju pravdu...ked nedavas prachy si nula...alebo slabsi hrac.....

    ja za ccca 800 hodin na mojom ucte mam 16lf4, 6 havoc, 3 hercules, 33 bodov, apis, a 2 skilly plus PETku atd.... a stale nemam ani polku full vybavy....

    no ale je pravda ze tak par hodin denne hram maximalne...su dni ked nemam vobec cas
    ale tak ci tak mozes si vybrat bud tu budem 15 hodin alebo dam prachy.... ja volim strednu cestu..par hodin hry a sem tam cez mhh+ zvyhodnene balicky :)

    ale stale sa nevyrovnam fullkam, bohuzial ja som si nekolotocoval vybavu jak oni s 5000 hodinami... proste BP ich mal vsetkych bloknut vtedy a nie im dat len 3 dni ban

    preto hovorim navrhu absolutne NIE!!!! proste nech to ostane tak jak to je
     
  5. Korben

    Korben User

    Crystal ja mám výbavu skoro podobnú tebe a to mám nahraté 2,931 hod. Ak si chce niekto zahrať , tak výbava až tak moc nerozhoduje. V tomto návrhu ide len o hodnosť, čo je tá najnižšia priorita pre mňa v tejto hre. Tak že tu stačí povedať svoj názor a hlasovať. Netreba sem ťahať boterov.
     
  6. Crystal

    Crystal User

    v pohode uz to neriesme viem ze to nema zmysel :) ja som len chcel vyjadrit svoj nazor na to
    samozrejme su tam aj normalny hraci ale ruku na srdce vsetci vieme ako to vyzeralo pred pol rokom na dolnych mapach, kde bolo doslova umenie nakliknut lordakiu, len preto to pisem, proste to tak je :)

    k navrhu hlasujem nie lebo proste nechcem davat dalsiu zamienku takymto hracom k lovu, osobne si myslim ze lovcov je dost.... skor su prazdne mapy a nie je co lovit
    po tomto by mapy boli este prazdnejsie

    preto nie :)
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ja osobne si moc na rankingu nedavam az tak zalezat,kedze to moze skor zmiast hraca,pretoze narazil som na generala,co siel dole celkom v pohode,kedze ine nerobil len brany a kym neprisli nove ulohy,tak som ho mesiace ani nevidel ani na chate o nom necital.A sice ma dmg,kedze neni problem pre neho zainvestovat do full vybavy,ale instinkt lovca mu chyba som si vsimol,kedze moc nelovil,tak mu to moc neslo,musim uznat a potom som stretol hracov,co mali hodnost nejakeho serzanta alebo dost nizku,ale musim uznat,ze dali zabrat.Takze tymto chcem poukazat len na to,ze je jedno aku mate hodnost,pretoze to nemusi nutne vypovedat o schopnostiach hraca:rolleyes: A hlavne,ked za hodnost nie su ziadne vyhody,len general tam ma taky obrazok,major iny a podobne,inak rozdiel nie je v nicom.Ale najdu sa hraci,co musia mat vysoku hodnost za kazdu cenu,ale zas aj taki,co im to je jedno,kedze obcas je lepsie mat nizsiu hodnost bo je vyssia sanca,ze vas super moze podcenit;) A zasa som si vsimol,ze po generalovi ide skoro kazdy bo ho chcu mat v dennicku :)
     
    []¤¤¤€VłŁ¤¤¤[] tohle ocenil(a).

  8. Nebo není munice :D
    Hlasuju za ANO
     
  9. osobně si myslím že tohle je velice špatnejnápad, už teď je to pro začátečníky prakticky nehratelné protože se šutí úplně všude, nemyslím si že mám zdovna slabou loď a malej dmg, ale osobně mě na novejch i na starejch mapách přez den sundaj třeba 20x, myslím že pokud by se zavedlo tohle tak to zaprvé přestane hrát hromada lidí a pro začátečníky uý to bude nehratelné ÚPLNĚ.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.