LOW brána - multiúčet

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Saruwkaz, 26/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Saruwkaz

  Saruwkaz User

  Zdravím, mám tu dotaz.

  Všiml jsem si, že se na chatu hromadí hráči, kteří v klídku píšou, jak se odhlašují z hlavního účtu a jdou hrát na svůj jiný, slabý účet na stejném serveru. Očividně jim to, jak se říká, netrhá žíly, protože se tím nebojí chlubit a nikdo je za to nenapomíná, že by měli mlčet.

  Chci se tedy zeptat, když je povoleno mít na stejném serveru mít slabší účet, zda je proti pravidlům, když se s tímto účtem ve skupině přihlásím do LOW brány a následně jí například na jednom (nejsilnějším) účtu odlítám a slabé nechám sestřelit NPC. Ano, celá LOW udělat nelze, ani to není lehké, ale se skillem a určitou silou účtu se dá brána udělat až po Falcona.

  Psal jsem na BP, odpověď jsem za týden nedostal až na jednu větu: "Pošlete nám důkaz." :-D A moderátor Kindly mi odpověděl, že si myslí, že to je v pořádku. Rád bych dostal odpověď. Protože jsem zmatený, kdy hráč jedná protiprávně s multiúčtem a kdy ne. A hlavně v tomto konkrétním případu. Děkuji. :)
   
 2. ZOHAN

  ZOHAN User

  Přesný výklad pravidel : https://ctrlv.cz/xZFb
  Mít více účtů zakázáno není, zakázáno ale je dle pravidel, pomáhat si s nima. Např. mít stejný klan, pomáhat si s úkoly, vyplácet si kredity, nechat se sestřelit. Problém spíše nastává, pokud máš doma třeba 3 počítače a hraje tzv. ''celá rodina'' . Pokud tě někdo nahlásí a dodá ty ''důkazy'' ( otázkou je, co to ty důkazy podle podpory vlastně jsou? ), tak jsem zvědav, za co mě zabanují, když budu schopen dokázat, která konkrétní osoba zrovna na tom účtu létá?
  Osobně si myslím, že brána LoW je již několik let zneužívána ke snadnému výdělku a je stále plná chyb a bugů.
  Bránu lehce uděláš i sám, pokud znáš všechny vychytávky ve hře. Otázkou je spíše, jak moc se to slabší lodičce vyplatí a kolik munice tam vystřílíš a kolik času v bráně nakonec strávíš? Jedna pravda je, že tě tam nikdo neotravuje.
  Běžná praxe je, že ti kamarádi skočí do brány a nechají se sestřelit a máš celou bránu jen a jen pro sebe, ale nesmíš puknout.
  V nedávné době jsem třeba běžně potkával na x-3 na portu 2 účty s nikama : pomoc1 a pomoc2 nebo LoW 1 a 2.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
  Třeba v noci, když aktivních kamarádů je málo.;)
   
 3. Mít víc účtů, i na stejném serveru, nebylo proti pravidlům nikdy. Problém je až tehdy kdy spolu účty přijdou do přímého styku nebo si poskytují jednostranou či oboustranou výhodu, e.g. pushing. Technicky je proti pravidlům i skládání skupin malý účty+hlavní kvůli boosterům, jak je klasika při dokončování velkých úkolů, což se prakticky neřeší. LOWka je na tom podle mně tak zhruba podobně, kdyby jsi šel s výkladem trošku šíř, tak na to to porušení VOP našroubuješ, ale je to docela bezpředmětný. Požadavek skupiny na LOWku v dnešní době, kdy ji slušně vybavený hráč odtočí sólo, je akorát chyba designu brány. Pomoct si 2 účtama, nebo říct 2 random lidem na chatu, je z toho pohledu skoro stejný. Kdyby se zrušil požadavek skupiny na lowku, nic krom toho, že už nemusíš logovat 3 účty najednou, se nezmění.
   
 4. Saruwkaz

  Saruwkaz User

  Děkuji za odpovědi. :) Právě nebudu psát jméno, ale někdo mi tvrdil, že to legální je, protože se pravidla na to nevztahují žádná. Dokonce to vyhledával a četl, vytahoval odstavce, že to tam popsáno není. LOW, že popsána není. Ani nadřazené téma, která by zakazovalo nebo popisovalo zvýhodnění jednoho účtu jiným. A že to žádné zvýhodnění není, protože účet nesestřelí a odlétá si bránu sám.

  Jenže mě je 26, DO už hraju od ZŠ a setkal jsem se s mnoha věcmi. A dovedu si představit, že i když je toto pro někoho těžko představitelné, že se to zjistí...věřím, že BP účty monitoruje. Jakmile si někdo vydělá za den třeba 100K U, což já si o volnu vydělal 80K U (boxíky, farmení a úkoly) a z boxíku a NPC už mi padalo procentuálně méně U. Je to i dvojnásobek toho, co si vydělají některé programy (z doslechu od hráčů, které je používají), může se stát pro BP zajímavý. Vyšší výdělek = vyšší progres účtu. A pro ně už nemusí být taková potíž dohledat podle deníku, historie apod, co daný hráč dělá. A pokud je LOW pro 3 a více hráčů, podvod daná věc je.

  Takže dotaz na Zohana. Ano. Vyplatí se. Znám hráče, co si ve volnu za celý den v pohodě přijde na 100U. Odlétá jí za 2 hodiny x1 bez šutrů, dojde k Falconovi a i Falcon se dá teoreticky s Nimesis sundat sám. Takhle si jí hodí několikrát za den a výdělek je na světě. Jedna brána hodí 20K U = 10K U za hodinu. Já měl double boxy, full speed loď, full pet a sbíral jsem 10K U jen po 2 hodiny, pak mi to padalo. Na NPC jsem vydělával zatím nejvíc 5-6K. Nejvíc snad na x4. Takže to je obrovská výhoda. Proto jsem se o to zajímal. Protože jsem dost silný, abych jí zvládl taky, ale nebudu to dělat, aby si mne BP za rok všimnul a sejmul mne banem.

  Jinak už mi BP odpověděl až dneska tedy s tím, že to porušení pravidel je. Takže asi lze zamknout. Chtěl jsem mít jistotu. :)
   
 5. sagto

  sagto User

  Tak jsem si procetl zase a znova vse ohledne pov a skupinovych bran. A LoW (Lord of War) je tezce vagne popsana. Proto jsem udelal nekolik situaci a zjistil jsem, ze i kdyz se to nebude libit podpore, tak BP udelalo chybu a nastolila u LoW povoleni multiuctu.

  Situace : Skocim tam se svym velkym a dvema malymi ucty. Male ucty puknou diky npc a ja si to dolitam s velkym uctem uplne v klidu.

  Proc? Vop to neporuzuje diky tomu ze to neni pushing ci presun materialu z jednoho uctu na druhy. Herni pravidla to neporusuje, protoze LoW ma definici ze je pro solo ci skupinu pratelskych hracu. Navic se cooldown 300 sekund zastavi az po tretim skoku. A tady je kamen urazu. Neni to stejna definice jako u Hades, kde je presne recen, ze musi ji hrat minimalne ctyri hraci. Coz znamena ze multiucet mohu pouzit a nemohu za to byti potrestan. Navic nejsem si jist protoze na GE 2 diky spojeni nemam 3 ucty na jednom serveru, ale pokud si spusti clovek vsechny tri ucty a system ho pusti do brany, tak je to povoleno.

  Pokud zablokuji skok do LoW multiuctem na jednom uctu a upravi definici, tak to zakazano bude, ale diky vagnimu systemu, ktery vznikl uz pred mnoha lety se to zakazem nemuze brat. Takze i kdyz podpora rekne, ze se to nesmi, tak se to vlastne smi, diky nedokonale vagni definici LoW.

  PS : proc se to tedy jmenuje Lord of War? :-D jsem pro aby tam mohl skakat jeden clovek a tahle shadow zone vymizi.

  Ale trvalo to, nezli jsem dosel k tomuto nazoru diky dlouhemu cteni vseho mozneho a to jeste opakovane. :-D
   
 6. ZOHAN

  ZOHAN User

  Je hezké, že jsi si to všechno pročetl a několikrát, ale podpora nebo nějaký pověřený pracovník mají na to odlišný názor.
  VOP je napsáno takto :
  Dále platí, že i ve hrách, které uživatelům povolují vlastnictví více účtů, je zakázána veškerá komunikace, a vůbec jakákoli interakce mezi jednotlivými účty téhož uživatele („zákaz pushingu“). Účet nesmí být zvláště použit k vytváření výhod jinému účtu téhož uživatele, například převáděním předmětů nebo částek herní měny v rámci hry z jednoho účtu na jiný účet téhož uživatele, nebo umožněním scénářů, kdy jeden účet proti jinému účtu téhož uživatele.
  1.2.7 Zákaz pushingu je platný pro účty různých uživatelů. Účet nemůže být používán pro získání nekalé výhody pomocí účtu jiného uživatele, převedením položek nebo herní měny nebo záměrným prohráním bitvy („boosting“).

  Tenhle ''výcuc'' z VOP je plný právně správných slov a spojení, ale je třeba si uvědomit, že k tomuto VOP náleží a je používán soubor vnitřních směrnic a postupů BP. Všimni si hlavně toho slovíčka : ''například''. Takže těch postupů a porušení je zcela evidentně více a jsou právě vyjmenovány v těch interních směrnicích(pokud se nemýlím?).
  Takže si hypoteticky vytvoř 2 tzv. malé účty, naskákej s nima do brány LoW a dokonči bránu LoW sám, bez skupiny. Potom popros kamaráda, aby to vše zdokumentoval, sehnal potřebné a požadované důkazy, které požadovala podpora hry (osobně mě nenapadá, jaké by to měly být důkazy, aby byly průkazné?). Nakonec to všechno nahlašte na podporu a počkáme si na výsledek?

  Riskneš to se svým hlavním účtem?;)


  Mohla by se nám k tomu vyjádřit i nějaká kompetentní osoba zde na foru hry?:)
   
 7. sagto

  sagto User

  Vycuc je zpravny, ale odkazuje na pravidla hry. A jak jsem psal... definice pravidel hry je spatne napsana... stejne tak jak jsem psal, ze se to podpore nebude libit, ale dle pravidel je to povoleno... a pokud hra nezakazuje skocit s 3-mi ucty z jednoho uctu diky spojeni, tak je to povoleno... nic vic jsem tim nechtel rici :-D tak ci tak je to zapeklita otazka, ktera ma reseni diky nedokonale definici od Big Pointu....
   
 8. ZOHAN

  ZOHAN User

  Právě že ''definice'' ve V.O.P. od BP je přesná a to konkrétně : interakce mezi účty stejného hráče? Tam už potom podle potřeby nacpeš všechna porušení, co se jim právě hodí, ale oni tomu říkají tzv. interní směrnice, které hráči bohužel neznají.;):p:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
  A po zabanování ti napíšou, že jsi porušil V.O.P..;)
   
 9. sagto

  sagto User

  Jako jo je presny tim, ze tam nacpes pravidla hry, ktere vopko doplnuje :-D ale to doplneni je tezce vagni narozdil od Hadesky. Proto tvrdim, ze pokud za to budou trestat, tak by meli celou definici predelat, jak jsem jiz psal. Ale je taky pravdou jedna vec. Pokud nekdo nesezene dukazy, tak to delat nemohou. A protoze dukazy jsou dulezite, tak by musel hrac nabonzovat sam sebe. A tady se chytme za srdicko.... Kdo by to udelal :-D
   
 10. ZOHAN

  ZOHAN User

  Zjistit, že někdo ''dělá sám'' bránu LoW zase není tak složité.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
   
 11. sagto

  sagto User

  tak maximalne pokud se dostanes k mac adrese a protoze se k ni nedostanes tak nezjistis :-D a statickou IP taky nema kazdy :-D proc by to takovy hrac delal :-D ale mas recht v jednom jedinem.... BP si vzdy udela po svem a pokud budeme moci skakat do low diky spojeni serveru tak se to dit bude vzdy stejne tak jako skakani s kamarady kteri puknou.... jsem proste pro to povolit od jednoho hrace a resit se nic nemusi :-D
   
 12. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Ako uz bolo na fore pisane viac krat, multi ucty su povolene, avsak nesmie byt medzi nimi interakcia, cize jeden ucet nesmie byt na ukor druheho napriklad vzajomnym odstrelom atd...

  LOCK!
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku