Podpora Lze nyní pozvat do hry kamaráda?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem .-****LOL****-., 8/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Tags:
?

Chtěli byste do hry pozvat svého kamaráda?

  1. Ano

    47.1%
  2. Ne, žádné takové kamarády nemám

    35.3%
  3. Ne, hru bych rozhodně nedoporučil nikomu

    17.6%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím,
    chci se zeptat, jestli existuje nějaká možnost, jak pozvat kamaráda do hry přes nějaký odkaz, jak to bylo dříve (i za cenu toho, že za to nejsou žádné odměny). Jen aby nemusel hledat server i když je to velmi jednoduché, vždy je nejjednodušší kliknout na odkaz a pouze se zaregistrovat.

    S pozdravem
    NadějeUmíráPoslední!
     
  2. ivin9

    ivin9 User

    naco ved to najde behom chvile ak nieje hendikopovany neako..
     
  3. Ano, je to snadné, ale stejně si nepochopil otázku tohoto tématu. Otázka je jestli to nyní jde a pokud ano, tak kde. Osobně si myslím, že to nejde. Hledal jsem to dlouho. Podle mě tuto možnost zrušili, protože se vždy pokoušeli hráči získat odměny jen sami sobě a žádného dalšího hráče nepozvali. To by se však mohlo změnit. Vždy se najde někdo, kdo by chtěl do hry pozvat kamarády i když takových lidí je jen velmi málo obzvlášť nyní u této hry. Chtěl bych to změnit, ale není to jen na mě a kamarádech, je to hlavně na BigPointu.
     
  4. Sentiero

    Sentiero User

    Toš nende. Ještě onehdá to šlo. Já bych to ani neuvítala je to zbytečný a podle všeho asi i málo využívaný. Lidi jsó chamtiví a když něco jde jenom trochu ošidit tak se do toho vrhnó, toš co na to řéct no. Myslém, že i to byl dóvod proč to zrušili a potem tu máme ještě nízkó využívanost tedlencté možnostě.

    Toš bodeš moset pozvat kamaráda a řéct mu servr. Nic jinýho vědět ani nemosí.
     
  5. Chápu a máš pravdu, ale kdyby za to nebyly žádné odměny kromě titulů (ocenění) ve kře, které tam stále jsou a které nyní nejde získat. Nikdo by kvůli takové drobnosti nepodváděl a neztrácel čas a těch pár lidí, kteří v anketě dali ano a několik dalších by alespoň měli šanci tyto tituly získat a umožnit přátelům, aby se zaregistrovali. Zároveň to může pomoci s náborem nových hráčů.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    .-****LOL****-. - zial toto zalezi od BP, ci spravi este cosi podobne ako v minulosti, ked za pozvaneho kamarata bol nejaky bonus.

    LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.