Má to cenu tak nebo tak? (aukce/obchod)

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem GoodCraftCZ, 13/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Co má větší cenu?

  1. Našetřit do aukce, jsou to jen kredity, Učko používej na upgrady, ...

    60.9%
  2. Řekl bych že asi spíše aukce.

    21.7%
  3. Spíše U! Za pár hodin u tebe není problém našetřit 15k U.

    17.4%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. čau,
    omlouvám se předem, ale na fóru byly podobné diskuze uzavřené.
    Když dávám 5k do NPC (bez sepromu) má cenu šetřit na skill design (Diminshera) kredity nebo U? Kreditů mám nyní 1 miliarda 200 mega. Zdá se mi že v aukci jde cena nahoru nahoru a nahoru,... Pište své nápady a návrhy :)

    (hlasoval jsem pro A protože to lépe vidím jaké jsou hlasy :) A jsem spíše pro to)
     
    Naposledy upraveno: 13/6/14
  2. Crystal

    Crystal User

    osobne by som ti odporucil vykaslat sa na ten dizajn...skor ci neskor moze padnut z debne a vpodstate je zbytocne predrazeny v U aj v aukcii

    dostanes len 1 schopnost pouzitelnu raz za 15 minut, to neni bohvieco :)

    no ale ked uz mas 1,2 miliardy a velmi ho chces, vyuzi ich a skus aukciu
     
  3. No jako já když jsem byl Flax, našetřil jsem 250 k U, ale nedalo mi ho koupit, bylo mi toho škoda, vždy jsem ho chtěl (hlavně ten vzhled), potom když jsem byl full iris, taky, ...

    No a BTW, kreda jsou mi tedka stejne k nicemu, nevim co bych s nimi delal, nic... :D
    Podle tebe tedy aukce jo? :D Zase ty kreda uz setrim 2 mesice :D :D :D A myslis ze pujde cena hore? Zato Učko bych měl za chvíli.. (asi kreda, ale co myslíš jak to půjde s cenou)
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    GoodCraftCZ - ten design je skor dobry na lov by som povedal.Pretoze ak strielas fakt silne NPC,tak by som ho najskor saboval a potom strielal HP a tento design ma schopnost oslabenia stitu,takze az tak super nie je na NPC,skor by som odporucil design venom,ktory sa sustreduje na HP len,cize na NPC je fajn,kym si sabujes stity,tak on dava dmg na HP.Nuz nejaku velku nutnost tu nevidim,tak by som sa radsej pokusil drazit design,nie je to predsa len tak luxusne ako spektrum,ktoreho dopyt je vyssi aj podla tych ciastok nan ;)
     
  5. Já vím, že diminisher není nic extra... ale prostě se mi strašně líbí vzhledově :D Každopádně... co jsem četl ono to není prý, že to dá něco jako motýl, ale že je to, že do štítů dáš třeba 40k a do HP 20k.... když aktivuješ schopnost... do HP dáváš 20k a do štítů třeba 60k.... takhle jsem to četl na jedné anglické stránce :)

    BTW: Kdyby singularita byla na dimikovi.. byla to ta prvni vec co jsem v DO koupil.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    GoodCraftCZ - ano je tam navysenie:Ucinnost utoku proti stitom protivnika sa zvysi o 50%,ale je tam pisane,ze po ukonceni schopnosti stratis 30% aktualneho mnozstva stitu.Tak ci to je tak super proti NPC,asi fakt len pre design :) Nuz rozhodnutie je na tebe,uvidis ako bude pokracovat hlasovanie,pripadne sa niekto zapoji do diskusie.
     
  7. o 50%? Tolik? To je pěkný! No ale tak jak říkám.. toto mi nějak mega neva... navíc často lovím... a 50% do štítů je krása a těch 30%... to neva. Takže poslední věc... myslíš teda aukce? Jak to bude s cenou v aukci? Jak jsem koukal do historie, jde to nahoru a nahoru,.. :(
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    GoodCraftCZ - tak je pisane,ze o 50% viacej,cize v boji je to dost slusne si myslim.To ti dopredu asi nik nepovie,zalezi kolko je hrac ochotny ponuknut na dany design.Vacsina caka na poslednu chvilu a tak predrazia.No niektori idu na istotu a hodia tam fakt velmi vela,lebo nemaju nudzu o kredity asi.Ja by som este trosku vydrzal,pretoze design ti moze aj z debny padnut a to by bola skor smola,ked ho kupis a potom ho najdes v debne.Mozno o mesiac sa bude drazit za ovela menej,dopredu ti nik nepovie.
     
  9. *SATKO*

    *SATKO* User

    Ahojte,tiež mám ten dizajn padol mi z pirátskej koristi a tiež som po nom túžil.Ale krása tohto dizajnu je jediné čo má.Je to len môj názor.Má väčší skladový priestor,čo je super a oslabenie štítu.Na lovca Ti nebude veľa platný ak ho vôbec stihneš aktivovať,už budeš na oprave v hangáry a 15 min. sa regeneruje.Lovci v 1-vom konfigu štíty nemajú,kedže používajú špecialne formácie stíhačiek kde sa sila štítov postupne stratí.Dalej má 5 percent extra škôd a to má napr. aj Enforcer,ktorý používam najviac.A to je všetko,už len tá krása
     
  10. No já ti doporučuju aukci, učko bych využil lépe jinak. A co se týká toho designu, tak bych za něj na tvém místě nedal ani učko ani kredity. Když designy začínaly, tak jsem se zamiloval do Sentinela a prostě jsem ho chtěl a koupil za 250 K uri vystříleného z NPC, trvalo mi to měsíc tehdy na něj našetřit a víš co, vůbec ho nepoužívám. Nejlepší design je Spectrum, kolikrát mi zachránil život už ani nepočítám. Občas když se mi chladí skill tak jsem si vzal Sentinela nebo Solace, ale hned jak to jde měním z5. Fak se mu nic nevyrovná. A když útočný design, tak Venom, ten použiješ na silné NPC nebo i na hráče, co se neumí zbavit singularity. Osobně je v mém seznamu věcí co chci dražit až na posledním místě a účko bych za něj nedal ani náhodou.
     
  11. Tak já také přispěji svou kapkou do moře :), poradil bych snad jen to že nemá cenu se za něčím jako jsou tyto designy hnát...kupovat za u nemá smysl, protože ti dřív nebo později může padnout z beden na které tak jako tak budeš mít klíče, možná nepadne ale do té doby budeš mít našetřeno množství kreditů které stejně nelze využít jinak než v aukci, pokud jsi tedy z větší části už elitní. Každopádně jej nekupuj za U, to radši investuj do do něčeho co se jinak získat nedá :).

    Btw: Také jsem měl vysněné designy, nejdříve to byl Solace hned při zavedení designů, měl jsem štěstí a padl mi z desáté nebo jedenácté bedny, radost časem zmizela a já i přál jiný design, to byl Venom, kupoval jsem klíče jak šílenej a utratil za ně snad mnohem víc než za samotný design, tak jsem se naprd a koupil za hotový :D, holt blbost, radost zase opadla...takže jsem měl tři ... munice a xenonitu plus design který jsem pak stejně moc nepoužívál. Další hledání jsem vzdal a zákon schválnosti se ukázal, když sbíráš rekreačně a nečekáš extra výsledky tak padaj věci na které jinak čekáš jak...si domyslíme :). Našel jsem Lighting, Sentinela...takže se to celkem vrátilo. Jen ty poslední dva mi nechtěj padnout, a o lf4 nemluvím, na ty mám mega smůlu :).
     
    Naposledy upraveno: 13/6/14
  12. Osobně bych dražil spectrum, venom. Spectrum, Sentinel mám na cz1, a taky aegis. Na cz2 aegis a spearhead, na cz3 spectrum a spearhead. Rozdíl mám ve studijních bodech atd... Ale, osobně, záleží na bodech a výbavě. Venom mám jen na testovacím serveru, škoda. Každopádně, skill nemá v kreditech větší cenu než 800 mega, ale záleží hrozně moc, na jakém serveru hraješ :D , jestli lovíš, farmuješ, sbíráš palla nebo kostičky...
     
  13. *SATKO* jenomže kolikrát potkám klasické hráče s konfy na NPC, které jsou velice silné, málem bych je sundal (s schopností určitě!)
    GOLEM, no jo no každému se líbí něco jiného.. spectruma chci 2.
     
  14. Crystal

    Crystal User

    GoodCraftCZ lenze ked to vyuzijes len raz za 15 minut tak ti to sotva na love pomoze
    mozno na par hracov ale to je vpodstate nic,

    hovorim kredity pouzit mozno ale urcite nevyhadzuj U
     
  15. Ano, o kreditech mi to je jasné, na U kašlu... navíc teď je na venomovi 1,1 miliardy a na diminsherovi jen 700 mega!!! mám šanci držte palce
     
  16. No tak asi si stejně nedáš říct. Podle mě na elitního hráče ti to že mu bereš trochu štítu víc nepomůže, přestřílí tě DMG, na slabého hráče ten skill nepotřebuješ, sejmeš ho stejně. Na obdobně silného hráče ti nepomůže, protože dá obnovu štítu, skill ti tím vypne, tobě klesnou štíty a on tě v poklidu sejme. Navíc i kdyby to s ním vypadalo bledě tak v spectrumovi zapne skill a pohodlně si odletí na port.
     
  17. Komu není rady... Tak ať ti ta dražba vyjde a dobře ho užij :D
     
  18. GOLEM jako řekni mi kolik lidí má obnovu štítu... -______- málo!!! Vždy je to přesnost/robotek/přenos... většinou


    NEMÁ CENU mě přesvědčovat o jiném... stejně bude tento.. je to na každém... jsem odlišný a nejvíce se mi líbí Dimi a chci ho 1. :D Poté spectr 3. Ven.

    Stejně ty kredity mám k ničemu a většinou nelítám za golu! A když jo tak zvracím ze vzhledu enforcera :)
     
  19. *SATKO*

    *SATKO* User

    GoodCraftCZ prepáč,že som dlhšie nereagoval,bol som v práci.Ja Ta nechcem v žiadnom prípade odhovárať od Dimiho.Je to len môj názor.Ak po ňom túžiš,tak dalej neváhaj.Súhlasím aj s ostatnými hráčmi,pretože majú hodnotné skúsenosti s ktorými sa chceli podeliť.Prajem Ti s dizajnom veľa úspešných akcií.Mimochodom,ked mi Dimi padol z bendne tešil som sa ako malý chlapec a to som už takmer dôchodca.Takže neváhaj.Život je aj o splnených túžbach.
     
  20. Já to neberu špatně.. :) Ale díky .)

    jinak uz je tam ted 1,111 miliardy... a to je sobota navecer a ja mam jen 1,25 miliardy


    bojim se ze to jde nahoru a nahoru :( :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.