Mail "Neznámá chyba"

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Dejv_is_Back, 25/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den,
    Mám problém s mailem, už nevím co mám dělat, vše jsem vyčistil apod.
    Když chci napsat někomu zprávu (Mail) tak se mi ukůže tabulka

    "Vyskytla se neznámá chyba. Restartuj systém zpráv kliknutím na možnost „OK“

    Přetrvává to už dlouho...
    Děkuji za odpověd.

    ID hráče: 101064024
    Server: cz3
    Firma: MMO
     
  2. Sid

    Sid Guest

  3. Korben

    Korben User

  4. Korben

    Korben User

    A okrem obrázku, k akému záveru si došiel ? Máš všetkých hráčov medzi priateľmi ? Máš povolené odosielanie a prijímanie správ od všetkých ? Majú hráči povolené prijímanie správ ?
     
  5. Naposledy upraveno moderátorem: 25/2/14
  6. Sid

    Sid Guest

    Dejv_is_Back nepiš nám zde prosím více tvých příspěvků pod sebe, pokud ještě nikdo nereagoval, používej prosím tlačítko upravit u tvého předchozího příspěvku pro doplnění informací.

    Přečti si prosím Jak správně přispívat na fórum

    Výsledky ping testu nevidím, jde mi hlavně o to, zda máš správnou a aktuální verzi javy + flash playeru. Dále rozhoduje jaký máš internetový prohlížeč a jak ho máš nastaven.

    Chyba se může vyskytnout při odesílání zprávy hráči, který má nastaveno přijímání zpráv od nikoho. To jest, že takovému hráči není možno zprávu doručit.
     
  7. Ahoj
    Tohoto problému jsem si všiml,pokud se mi byť jen na okamžik přeruší internetové připojení - pokud jsem připojen přes wifi.
    Pokud jsem na kabelu,nikdy mi tato hláška nevyskočila...
     
  8. Korben

    Korben User

    HΞℓℓ•Câηηση väčšinou som cez wifi a túto hlášku som ešte nemal. Ak mám hráčov medzi priateľmi, tak vždy email fungoval.
     
  9. Korben
    Ano,chtěl jsem jen podotknout,že přes wifi je větší možnost ztráty spojení než přes kabel.
    Jsi asi z těch šťastných,co nemají s wifi problémy :)
    Psal jsem to jen jako jednu z možných příčin - pozoroval jsem tuto "chybu" právě jen při připojení přes wifi...
     
  10. Korben

    Korben User

  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  12. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval.
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.