malo npc na mapach

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem QμΛηţμmФŦŚøℓΛςε, 1/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zdar -litame na 4-5 uber ukol a uz skoro hodku tu krouzime v 5 hracich . mame lokalizatory ale uber saimon ani jeden na cely mape co s tím ?
    Už mam ten ukol hotov delal sem ho od 7 rano do 7 večer to je docela sila
     
    Naposledy upraveno: 1/3/14
  2. CrazyLove

    CrazyLove User

    S týmito NPC je celkovo problém, myslím že ich spawnovanie by sa dalo napočítať na prstoch jednej ruky. Treba mať lokalizátory s veela protokolmi na dosah a kus šťastia :rolleyes:
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    QμΛηţμmФŦŚøℓΛςε - ja som tu ulohu robil sam a viem,ze to je dost narocne,ale ked vas je viac,tak by nemalo,zalezi ake lokalozatory mate,na akom lvl a ci aj rady su a na akom lvly.Samozrejme ak ide po tomto NPC viac hracov,tak len co sa objavi ho niekto moze sundat a potom je to narocnejsie cakat,kde sa zas objavi,aby ste ho sundali.
     
  4. jinak pokud by npc nebylo na dane mape,tak by ti ho ani lokalizator neukazoval. Rada,pokud vas je pet tak nelitejte po cele uberce,ale rozdelte mapu do sektoru a cekejte na npc.
     
  5. lsmi

    lsmi User

    Nerad se pletu do tématu ale víte jak je úkol "horda lordakiánů"?No tak já už to plním asi po třetí a pořád ho nemohu splnit
     
  6. Dr.BoooM

    Dr.BoooM User

    Ismi hordu lordakianu sem dal na poprve s prehledem ale par tipu:
    1, delej to brzo rano nebo pozde vecer kdy sou prazdejsi mapy lip se na tebe nalepi NPC
    2, nez ukol zapnes nech na sebe nalepit 5-10 lordakii chvili te pockaj u NX nez ukol zapnes

    pokud ani jedno nepomuze udelej to s nekym ve skupine
     
  7. Big_Bass

    Big_Bass User

    Dr.BoooM myslím, že 10 lordů je na 1-4 skoro celkem, ikdyž se mi jednou povedlo udělat jich u Nyx zrovna těch 10. Podle mě to bude nejlepší fakt ve skupině a ideálně všichni stejný úkol (aby se na to někdo po minutě nevykašlal...), stejně se to započítává všem, žejo?
     
  8. "...stejně se to započítává všem, žejo?"
    To by mě zajímalo, je to opravdu tak? Nemám s lítáním ve skupině moc zkušeností.
     
  9. Big_Bass

    Big_Bass User

    No když jsem ve skupině sestřelil hráče, tak se započítal jen prvnímu, ale NPC se mi zatím započítali skoro vždycky.
     
  10. Ahoj

    Pokud se nepletu,když jsi ve skupině,tak se ti npc do úkolu započítá jen když jsi v boji (jedno jestli s jiným npc nebo hráčem).
    Pokud do tebe nic neútočí,npc se ti nezapočte...
     
  11. Zafod

    Zafod User

    HΞℓℓ•Câηηση nepleteš se. Musíš do něčeho střílet, případně něco střílet do tebe. Prostě musíš být aktivní.

    Samozřejmě se ti to započítává ještě nějakou chvíli po útoku (cca 1 min).
     
  12. Big_Bass

    Big_Bass User

    Tahle empirická minuta je někdy dost dlouhá, když jsem se opravoval na portě potom, co jsem málem křupnul, protože mi spadnul FP a měl jsem u sebe asi 3 Sibelony a 1 Bosse, tak se mi započítávali mordoni ze skupiny ikdyž jsem byl už skoro opravenej :).
     
  13. -xghost-

    -xghost- User

    Jinak jestli se to nezmenilo, tak zniceni hraci se zapocitavaji jen tomu, kdo je naklikne prvni (jakobyste ve skupine nebyli).

    Mam doplnujici dotaz:
    Je na 4-5 vzdy alespon 1 uber od kazdeho druhu, nebo je proste nastaveno treba 10 uberu celkem a ty typy, na ktery nevyjde, proste nejsou, dokud nekdo nejaky nesunda a nerespawnujou se?
     
  14. Zafod

    Zafod User

    Podle toho co mám vypozorováno, je na 4-5 minimálně 2 uber npc od každého druhu.
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  16. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.