Chyby Mám 7 000 surovín a nejde nič predať čo s tým?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem 11Kiler11, 14/6/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 11Kiler11

    11Kiler11 User

    Zapol som darkobit a zrazu 7 000 surovin v sklade a nejdú predat neviete mi poradit?
     
  2. ddavidd11

    ddavidd11 User

    a nemáš tam nahodou seprom? ten nejde prodat
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Seprom si môžeš dať do laserov.
    Asi takto:
    [​IMG]
    - Zvýšiš si tým palebnú silu.

    EDIT: To slovo musíš, nebolo najsprávnejšie. Tak som ho nahradil slovom môžeš.
    svi1 Ďakujem za upozornenie.
     
    Naposledy upraveno: 14/6/18
  4. svi1

    svi1 User

    11Kiler11 ahoj. Trošku upravím radu hráče nade mnou. Pokud jsi obdržel jako jednorázový bonus za přihlášení i seprom (a dočíst jsi se o tom mohl tady), můžeš pomocí sepromu zvýšit sílu svých laserů NEBO raket NEBO štítů. Jednoduše přetáhni myší seprom do příslušných políček, jak ukazuje hráč nade mnou obrázek. Rozhodně ale NEMUSÍŠ dávat seprom do laserů. Je to jen jedna z možností, kam jej můžeš dát.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  5. No hlavně ho doporučuji použít, jak radí svi1, protože pokud ho necháš ve skladovacím prostoru lodi, po každé, když tě někdo sundá, bude ti seprom ubývat,a to je škoda.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    11Kiler11 - treba uviest aj o aku surovinu sa jedna. Kedze Seprom sa napriklad neda predat.
    Mozes suroviny sporebovat tymto sposobom ako je to na obrazku:

    [​IMG]

    Alebo mozes suroviny predat: Prodej surovin

    Su este nejake otazky k teme?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Pokým ide o palladium, tak ho nepredá a ani ho nemôže upgradovať do rýchlosti, alebo laserov.
    Jediná možnosť, ako sa palladia zbaviť; je mať loď na stanici mapy 5-2 (najlepšie citadel) a vymeniť ho za extra energie.
    - Za predpokladu, že je to práve palladium, ktoré mu zaberá nákladný priestor v lodi.

    P.S.: Pokým už máš nejakú loď na mape 5-2, stačí použiť warp a už sa toho palladia môžeš zbaviť, výmenou za ee.
    - Pretože palladium, rovnako zaberá nákladný priestor v lodi ako seprom. Tzn. že sa rovnako správa.

    Dobré by bolo, ak by si aj uviedol surovinu, o ktorú sa jedná.
    Ak to nie je seprom, tak do úvahy, pripadá už len palladium.
    - Nakoľko ostatné suroviny, sa už, jednoznačne predať dajú.

    EDIT: Stačí prepnúť na danú loď. Tu:
    [​IMG]
    Moja chyba, opravujem. Ak už na mape 5-2 máš jednu zo svojich lodí, tak warp je zbytočný.
    Jediné čo je dôležité, ak už tam máš svoju loď, tak prepínať medzi jednotlivými číslami hangárov.
    Po prípade, sa odlogovať a nalogovať na; úplne inú loď, než si mal predtým. Ak by to nepomáhalo.
     
    Naposledy upraveno: 16/6/18
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    Jak se warpuje na mapu 5-2, když už tam máš loď? Jak mám použít warp, abych se tam dostal? Nechápu prostě.
     
  9. https://board-cs.darkorbit.com//threads/warp-system-pro-lode.108095/ prosím zde je popsáno jak se používá warp :).

    V hangáru si musíš aktivovat loď,kterou máš na mapě 5/2. Přihlásit se do hry a ve hře otevřít button warp a tam si vybereš loď kterou chceš přewarpovat a pokračovat ve hře.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. No já to dělám jinak,odhlásím se a znovu naloguju na loď,která je na 5-2. Prodám palladium a pokračuji ve sběru.
    -baghira2- palladium se nechová jako seprom, protože po zničení neubývá. To už je dávno, co to změnili.:D
    ZOHAN - no přece naloguješ se na loď,která je na 5-2 a dáš warp :cool:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kedze sa tu rozmohla debata o warpovani a paladiu, tak temu uzavaram. Odpovedi bolo myslim si, ze dost.

    Ak su nejake otazky ohladne posielania a predaju surovin, tak to smerujte do tejto temy: Diskuze: Skylab

    Kto sa chce dohadovat ohladne warpovania, tak diskusia je tu: Diskuze: Warp systém pro lodě

    LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.