Mam problem z rozsirenim nakladneho priestoru

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem DEATH*IS*COMING, 5/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Do lode citadel nemozem vlozit rozsirovac nakladneho priestoru GEMINEX XI je zakazane rozsirovat priestor v citadele lebo mi to nejde ani na mojom starom ucte .

    Dalej mam problem z minimapkou na PVP 4-1 4-2 4-3 4-4
    stale ked po mne niekto vystreli tak uz nemozem klyknut na minimapku.

    A do tretice ked preportnem hocikde a mam zapnutu petku tak moja petka odleti niekam na druhu stranu mapi a nemozem portnut spät pokial sa nevrati ale najcastejsie sa to deje na 3-6 3-7 a nieje to stale hlavne pri strelbe na hraca .

    A dalsi pri hrani v skupine sa nam asi trom hracom samovolne spustila hudba inym napriklad tabulka na predaj surovin alebo na ich zuslachtenie .
    Dakujem ..
     
    Naposledy upraveno: 5/11/14
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Také základné veci ako premazať vyrovnávaciu pamäť a aktualizovať FP a javu si spravil?

    Prvý problém by som videl v tom, že máš pomiešané haly v hangári, treba pomazať konfigurácie.
    [​IMG]

    Druhý problém vidím v tom, že treba spraviť čo som písal v úvode.

    Tretí problém detto, tiež si skontrolovať pripojenie.

    Pomocné linky:
    Co dělat když mi nejde hra?
    Jak si ověřit kvalitu připojení
     
  3. Tak dik za radu nejake mi pomohli aj hnet .
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

  5. Dakujem to je vsetko
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Povazuji tedy za vyreseno, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.