,,Manipulace s účtem´´

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Woody_Fighter, 6/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den mám úplně jednoduchý dotaz mužu například nechat hrát na svém účtu třeba moji sestru aníž bych porušil pravidla hry? děkuji za odpověd
     
  2. no pravě že se ptam ale nevím jestli to neni porušení pravidel
     
  3. Woody ...tuším, že to je porušení VOP a to ve smyslu sdílení účtu.
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Woody_Fighter - ucet si zalozil ty,tak len ty na nom mozes hravat.Pokial tam nechas hrat dalsiu osobu,tak porusujes tym pravidla tejto hry a moze sa stat,ze dana osoba nieco nevhodne napise do chatu a dostanes ban atd... Takze to radsej nerob.
    Prestuduj si: Pravidla
     
  5. ok děkuji za odpovědi a pravidla si určite přečnu už jsem se do toho dal,ale nechapu proč by mi měla sestra dělat takove veci jako psat sproste na chat a třeba nějak zníčit učet to nechamu ale děkuji za odpovědi
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Woody_Fighter - to si urcite precitaj,kedze neznalost pravidiel neospravedlnuje.

    Zodpovedane,uzatvaram,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.