Mapa 2-8

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ☮Đдяķ†Łєğįσηş☮, 3/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj,nove forum je opravdu pekny :) Jen nikde nemuzu najit obrazek mapy 2-8 a to ani na velkolepem googlu :D .Rad bych poprosil o odkaz je-li to ve vasich moznostech.Dekuji :)
     
  2. Korben

    Korben User

    Samotnú mapu 2-8 tu nenájdeš, to na fóre nemáme, máme tu le to ako sa tam dostaneš.
     
  3. Hmmm takze to mam smulu.Skoda....Ale diky za odpoved.:)
     
  4. Korben

    Korben User

    Prečo smolu ? Veď tam môžeš zaletieť.
     
  5. Crystal

    Crystal User

    daj si do googlu DO mapa 2-8 a hned prvy obrazok tam mas...

    neviem ci ste slepi ci co ale ja na googly najdem o DO skoro vsetko, len treba vediet hladat
     
    Fazer7λητк tohle ocenil(a).
  6. Korben:No jiste ze tam muzu zaletet,ale delam video a obrazek te mapy potrebuju do intra :) Vsechny ostatni mapy jsem nasel ale tuhle proste ne :/

    Crystal:No zkusil jsem presne to jak jsi zde psal,ale nikde ani pamatky po te mape ;)

    Nasel jsem jen tohle foto,ale to je opravdu moc male a take je to ve spatne kvalite.
    Obrazek je zde:
    link zmazaný
    [​IMG]
    Za link se omlouvam ;) Mapa ma barvu neco jako toto :)
     
    Naposledy upraveno: 3/4/14
  7. Kubino

    Kubino Guest

  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ☮Đдяķ†Łєğįσηş☮ - skus poriadne prejst odkazy na googli,nechce sa mi verit,ze tam par obrazkov nenajdes.:rolleyes:

    Ma autor este nejake otazky k teme,ci uz nasiel potrebne obrazky?
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.