Mapa ???

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -*PitrasCz*-, 11/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, měl bych otázku, dá se dostat na mapu ??? i přez to CPU jak stojí 150 000 kreditu? ( JPO1-CPU) nebo jen přez to klasické za ty kupony? Děkuji
     
  2. len cez to CPU.ale je to o nahode moze tam hodit ale nemusi
     
  3. Takže přes to CPU za kreda se tam nedostanu?
     
  4. to som nenapisal nevien moze ta to tam hodit aj cez to CPU za krediti neviem ja som tam este nebol ani to nejak neskusam takze odomna vse :D
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Osobne som bol názoru, že za kreditové sa tam dostaneš podstatne neskôr ako za urídiové avšak na starom fóre ma jeden hráč vyviedol z omylu, on sa tam totižto dostal len cez kreditové. Z toho plynie, že je jedno aké CPU používaš ide len o šťastie, či ťa tam pošle. Na danej mape však vydržíš možno 2 či 3 sekundy takže tam toho moc nenazbieraš, škoda námahy sa tam pokúšať dostať si myslím :)
     
  6. pepa1pepa

    pepa1pepa User

    ahoj , mě to tam hodilo přes CPU skoku 2 , který snadno vydražíš . Ale moc si od toho neslibuj , dlouho se tam nezdržíš :)
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -*PitrasCz*- - tam sa hrac dlho neohreje,kedze po nom idu silne NPC,spomalovacky hadzu,takze nevidim na tom nic dobre sa tam dostat :rolleyes:
    Vsak staci si pozriet: Mapa ???

    Este nejake otazky k teme?
     
  8. -xghost-

    -xghost- User

    Byl jsem tam s kreditovym CPU. Uz docela dlouho to je - to tam jeste byli "jen" obyc protegiti. Taky to bylo rychle :) Ale prijemne.
     
  9. neviete kolko HP maju ti protegiti? :)
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Takže si pozri koľko má normálny protegit, pozri si násobiteľa pri uber NPC a vypočítaj :)
     
  11. jaj no preto sa pytam pretoze som si pozrel odkaz co je vyssie a je tam co dostanem za uber protegita...normalne je to (8x silnejsi) uber ako klasicke NPC
    tak som si nebol isty :) tuto to plati asi iba na HP a SHD inac odmena je klasicka ako za normalneho protegita
     
  12. Kubino

    Kubino Guest

    UberProtegit ako NPC ani neexistuje, je vytvorený len kvôli tejto mape. Nebol som tam takže neviem aké majú HP či štít ale v hodnote 8 * základ má určite DMG :)
     
  13. okey aj tak ti dakujem za snahu ;)
     
  14. Kubino

    Kubino Guest

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.