Mapy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Štefisᵀᴰᴵ, 27/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím vás přátele.

    Mám menší otázečku. Hraju darkorbit sotva 2 dny a já mam už level 11 a chci jít už na větší mapy a píše mi to "Pro teleportaci potřebuješ level 14 na mapu 3-5[​IMG]" ale mám už úkoly na mapu 3-5... poradíte nebo, jestli můžu poprosit, že mi sem někdo napíše, jaký potřebuju levely na mapy ?

    Předem vám všem děkuji.

    S pozdravem Štefisᵀᴰᴵ
     
  2. Warden

    Warden User

    Štefisᵀᴰᴵ: Ahoj, když příště budeš něco hledat, zkus se kouknout na Herní bible - A-Z abecední rejstřík.

    Ale pokud ty máš level 11, pak máš již přístup na mapu X-5 vlastní firmy. Jaká jsi firma? Nejsi náhodou EIC či MMO? Pokud ano, na mapu 3-5 skutečně nemůžeš. Je to cizí mapa a na tu potřebuješ level 14. Dělej úkoly na vlastní mapě, tedy 1-5 nebo 2-5.

    Máš ještě nějaký dotaz k tématu map?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Podla mňa (tuším vru ma 3-x domovské mapu) má isť len na mapu svojej firmy,problém je v tom že chce skočiť cez cpu čo nieje možné z jeho levelu ale doletieť tam môže.Presnú cestu neviem kedže som mmo.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.