materializátor EE brána kappa

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *G*O*L*E*M*, 19/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ahoj, dnes se mi stala věc se kterou jsem se ještě nesetkal. Měl jsem 50 EE a házel jsem je po 5 do brány Kappa, 2 x 5 a pak 1 x 10 na tu 10 mi padlo multi 5. U vyšších multi se před tím než je aktivuju odhlásí, přihlásím a pak teprve aktivuju a hodím do brány 1 EE. To jsem i udělal ale multi nikde. Klasicky jsem se podíval i do ostatních bran, ale já nestavím žádnou jinou bránu (zetu mám postavenou ,ale ještě není na mapě, 2 hádesky) jinak nemám rozestavěnou žádnou jinou bránu a ani do žádné jiné nehážu EE a tedy se mi nemá jak udělat multi. Když jsem házel, měl jsem 34 EE teď mám 24. prostě se mi to odečetlo. Může to někdo prověřit? Nebo nějaká rada, štve mě to protože mám 113 dílků a ten multi byla velká šance.
    Servr CZ1
    [​IMG] 56792707
     
  2. Myslím že toto nebude možné nějak prověřit, ale možná se pletu. Mě spíš přijde že jak jsi klikal tak ti padl multi 6x a ten se ihned aktivuje a nelze ho odkliknout..
     
  3. Korben

    Korben User

    V bráne si od 11:49 hod mal 26 klikov s toho si 1x klikol po 5 , 1x si zaklikol multiplikádor a dostal si municiu , potom si 2x klikol po 5 a 1x 10 a tam ti padlo multi 6x
     
  4. JJ to souhlasí, 5 pak 1 x multi, 5, 10 , ale hláška která se objevila byla multi 5x ne multi 6. Jak jsem to viděl hned jsem se odhlásil, abych to pak aktivoval. Takže už se nemůžu podívat, jestli se opravdu aktivoval multi 6, ale jestli je to tak, tak děkuji za prověření. Považoval jsem to za chybu, bohužel jsem jednal rychle, natěšený až to aktivuju. z 10 dílků se mi stalo poprvé, že by mi padl multi, který se rovnou aktivoval, ani nevím, co se mi tedy připsalo.
     
  5. Korben

    Korben User

    Myslím že to bola munícia MCB50.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Autor sa viac uz neozval,povazujem temu za objasnenu teda.
    Zodpovedane,uzatvaram,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.