Maximální rychlost lodi

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ^miradeaf^, 17/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ^miradeaf^

    ^miradeaf^ User

    Rád bych věděl jaká je maximální rychlost lodí VENGEANCE a GOLIATH.

    Mám VENGEANCE + s maxpočtem/10xG3N-7900-pohon + rychlost navýšeno o Promerium a stejnak mě lodi GOLIATH dohánějí. Jak je to možné.

    Mám s tím docela problém.Lod VENGEANCE jsem si vzal jen kvůli rychlost abych unikl ostatním lodím.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Rychlost Wegy s naj generatormi pohonu je 480 a goliho 450 bez promerka ovsem.Samozrejme s wegou neuniknes okamzite,ale na trochu dlhsiu vzdialenost uz ano.Zalezi aj od tvojho pripojenia ake mas,lebo ak nemas dobry prenos dat,tak sa moze stat,ze ta predbehne aj pomalsia lod.Skontroluj si,ci mas vsetky najelitnejsie pohony a taktiez promerko na rychlost.
    Dalej sa prosim riad pokynmi v linku a podla neho sem daj potrebne udaje:
    Vzorový příklad nahlášení technického problému ve hře
     
    Naposledy upraveno: 17/12/13
    ^miradeaf^ tohle ocenil(a).
  3. EnZet

    EnZet User

    Pokud spravne pocitam, tak golitah s promeriem ma rychlost 540 a vega 576. Vega urcite je rychlejsi, ale ne o moc. Pokud chces uniknout co nejrychleji porid si spearhead lod, coz je nejrychlejsi lod s promeriem by mela mit rychlost 588 + ma schopnost ultramask, kterou pokud nejsi pod utokem muzes aktivovat a zneviditelnit se tak ze te utocnik nebude mit nakliknuteho a ani na minimape te neuvidi, ale zase to je slaba lod jen s 5 laserama ...

    Jinak u vegy lze jeste za 250.000 uridia si poridit design, ktery ma schopnost zvyseni rychlosti, ktery kdyz aktivujes, tak ujedes hned, pridava to dalsich 30% do rychlosti.. :)

    (Predpokladam ze se ptas kvuli sbirani paladia.. )
     
    Naposledy upraveno: 17/12/13
    ^miradeaf^ tohle ocenil(a).
  4. ^miradeaf^

    ^miradeaf^ User

    A jaký design,že to je? vždyt já mám všechny disingny a žádný rychlost nezvyšuje.
     
  5. EnZet

    EnZet User

    Lightning, ale stoji to 250.000 uridia no.. v aukci ke drazeni (zatim) neni..
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Lightning - skill design, vybavený silným přídavným spalováním, které vám dodá 30% zrychlení po dobu 5 vteřin. Jako každý jiný skill design má i tento ochlazovací čas 8 minut a navíc 5% bonus na poškození.

    [​IMG] [​IMG]

    ^miradeaf^ - Pridaj sem informacie z linku,ktory som ti dal v prvom prispevku,inak ti to tu zatvorim.
     
    ^miradeaf^ tohle ocenil(a).
  7. ^miradeaf^

    ^miradeaf^ User

    Jo tak na tohle nemám Urko.
    No radši si koupim Goliath.Když je vlastně Vega nanic.
    Díky všem za příspěvky.Můžem to uzavřít.
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Wega nie je na nic,je rychlejsia,ale pokial nemas dobre pripojenie,tak ti to nepomoze zial.

    Zodpovedane,uzatvaram,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.