MEC, MEC !!!

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem medapu*MC*CZ, 23/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím všechny.

    Jistě znáte všichni klan MEC a jejich neskutečné dovednosti na serveru Česko 1.
    Spearhead neuletí Vengeancím, po EMP vás ihned nakliknou i když jste v masku a nakliknou vás ihned všichni členové klanu, dneska jsem třeba nemohl pod jejich palbou ani kliknout na minimapě na přelet (mimochodem celou dobu před tím a po jejich útoku mi to funguje naprosto normálně) a o tom že bych použil nějakou speciální funkci není řeč, i když spearhead tam nebyla a na liště jsem je neměl přeškrtnuté, atd, atd ... však víte o čem mluvím.

    Asi by bylo dobré začít odhalovat a trestat i takové hráče jinak tahle hra přestává mít smysl a chuť lidí hrát Dark Orbit taky značně poklesne.

    Prosím neodepisujte mi věci typu "Vyčisti si počítač, zkontoluj internetové připojení apod." V oblasti IT pracuji a pohybuji se už 20 let, tak by to bylo asi zbytečné.

    Doufám, že se něco v tomto směru k lepšímu brzy změní.

    S pozdravem medapu/*MC*/CZ server Česko 1.
     
    Drobkins a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.