Menší odměny NPC, rank

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem •ŞĦΘCK▪, 9/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Nezlobte se, že zakládám druhé vlákno.
    Ale včera hra nefungovala. Po tom co jsem tam dostal na mapu dostavám nižší odměny NPC.
    Kdy se to vrátí do normálu a budu dostávat normální odměny.
    Ranky po pádu serveru stoupli a každým dnem stoupají tak, že to nechápu.
    Prosím at to vrátí někdo do normálu. Není to normální. Mám skoro level 23 a jsem důstojník, A šéf důstojník milion ranku.
    A dnes ráno jsem vyzvedl stít na 16 lvl, vidím ho v inventáři. Ale nemůžu ho dát do lodě.

    Ta hra je celá rozbitá, nefunguje tam nic. Je fajn, že třeba nahodili server a s tím přišlo milion problému. Na foru nejsou.

    Mám napsat na podporu, nebo jak. Děkuji.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. *brutus*

    *brutus* User

    •ŞĦΘCK▪ nezlob se na mě nedávno jsi tu vypisoval jak málo hraješ a teď si stěžuješ na snížené odměny z npc?Něco mi tu smrdí a rozbitou hrou to určitě nebude:p
     
  3. *brutus* tebe se nikdo neptal. S těmi poznámkami jdi fakt někde. Kdo já, mám pořadí 1.500 od roku 2011. Si děláš srandu ne.
    Přestaň tu někoho nepodloženě obvinovat. Je to křivé od tebe. Já hraju občas, nemám ani výbavu, ani plus lod.
    Rok dělám úkol na cuby. Prosím tě ukliď si před vlastním prahem a pak piš o_Oo_O.

    Celému serveru se zvedli ranky, a odměny od včera kdy spadl server. Ty mě fakt bavíš psát toto. Já pomáhám hráčům, a nepotřebuji si leštit ego jak ty o_Oo_Oo_O
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. *brutus*

    *brutus* User

    •ŞĦΘCK▪ chlapče z čeho jsi vyčetl že tš z něčeho obviňuju?Jinak se můžeš poptat kolika lidem jsem pomohl na orbitě já,mimo jiné klan mám čistý a za auta okamžitě vyhazuju,zameteno mám dávno dál...:)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. *brutus* nespamuj mé vlákno. Prosím adminy o vymazaní všeho co sem nepatři ;).
    Neříkej mi tak, neznáme se. Jsi jen nevychovaný chlap co si forum leští své ego. Hm takové střílím na potkání jako jsi ty.
    Ty jsi nikomu nepomohl, jen se navážíš do všech hráčů o_Oo_O.

    Jediný kdo jsi auto jsi ty, říkám ukliď si před prahem. Nemel ty tvoje kecy o autech, se podívej na mapy. Já tam fakt nejsem o_Oo_O.
    Bože co ty jsi za člověka, je to hnus o_Oo_O. A stydím, že takoví jako jsi ty hru hrají :mad::mad::mad:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. *brutus*

    *brutus* User

    tak ještě jednou a naposledy kde jsem tě z čeho obvinil?Už jednou jsem ti psal pojď 1vs 1,píšeš že hrajeě od 2011,já hraju od 2019 tak to pro tebe nebude takový problém.PS:ty tvoje ústa si vypláchni!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. *brutus* opusť toto fórum ty nezvládáš nic :mad::mad:. Hm tak vidíš já mám podezření na tebe od roku 2019 hraješ . No vidíš, že se sám přiznal.
    Škoda, že hraju na GE2 hned bych to šel vyčistit. Zřejmě by mi to pak psalo, z cíle nezískáváš žádnou odměnu.

    Říkám ukliď si před vlastním prahem ty, potrefená husa se vždy najde. Já jsem hrál vždy poctivě.
    Zatímco ty od roku 2019 zajímavé takové úcty jsou jasné :mad::mad:.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. *brutus*

    *brutus* User

    No ty kráso ty nedáš souvislou větu a já mám tvou chytrou radu opusťit fórum.Bavíš mě čím dál víc:D.Jsem klidný člověk a takové jitrnice jako jsi ty mi za ban nestojí,tak si tu v klidu fňukej dál:p
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Prosím moderátory fóra o vymazání všeho co se nepatří. Tvé příspěvky nahlašuji za nevhodné chování a ignoruji tě. Doporučuji abys vyhledal odbornou pomoc.
    Ještě jednou budeš urážet na foru nezahřaješ jsi. To ještě uvidíš, takže být tebou držím tvoji pusu. Z klapni krovky a nevyjadřuj se k ničemu.

    A napiš něco o mě, končíš.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    •ŞĦΘCK▪ nikde nevidím, že by tě někdo obvinil, to už se o tvých pozdějších příspěvcích říct nedá.
    *brutus* pokud si s někým nesedneš, tak ho ignoruj.

    Vlákno bude uzavřené. Zde nejste na chatu hry, tak to prosím respektujte.
    Upozornění, dodržujte pravidla fóra hry a zbytečně do sebe nerýpejte. Příště to už to bude i za body na fóru.

    LOCK.
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.