Menší odměny z NPC

Diskuze na fóru 'Nováčci' zahájená uživatelem DONO, 1/3/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DONO

    DONO User

    Dobrý den,

    už třetí den dostávám menší odměny z NPC, není to nějaký bug nebo nastala nějaká změna?
    Mám úkoly v docela velké počtu NPC a mám za to skoro nic..tak abych věděl zda to je bug a opraví se to , nebo je něco špatně?

    Děkuji
     
  2. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    DONO není to bug, je to systémové opatření, pokud hraješ moc dlouho. Podívej se mezi úkoly jestli se ti tam nezobrazili nějaké naléhavé mise. Pokud tyto mise dokončíš, odměna by se ti měla vrátit do normálu.
    Víc informací k tomu nemáme.
     
    Punisher tohle ocenil(a).
  3. DONO

    DONO User

    Děkuji, ty naléhavé úkoly nedělám, to je pravda:)
    Netušil jsem , že to má pak následky


    -------------------------------

    Platí to i na brány?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/3/24
  4. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    DONO necituj příspěvky na které hned reaguješ a nevytvářej multipost. Stačí použít funkci upravit příspěvek.

    Netuším jestli to platí i na brány. Jak jsem již psala předtím, nemáme k tomu více informací.
     
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    hm, systémové opatření proti full hráčům? 2 dny jsem nehrál a začal jsem farmit růžové kristalony a světe div se, za 12 minut jsem měl už sníženou odměnu? To si BP jako myslí, že hraju už moc dlouho?
    dávají úkoly na 1200 NPC a za hodinu z nich nemám odměnu? Chápu, není to farmerama.
    DONO V branách to neplatí a paradoxně na některých mapách i npc tu sníženou odměnu nedostaneš, ať už to střílí hráči poctivě, nebo i jinak, proč asi?
    Měli by se v BP nad sebou zamyslet a upravit všechny mapy, včetně bran a možná by se i něco nakonec změnilo.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    DONO tohle ocenil(a).
  6. 555stein

    555stein User

    Ahoj,nazyva sa to diminish a v podstate je to opatrenie proti boterom,aj po splneni naliehavej misie sa odmeny nevratia do normalu,musis zmenit mapu a pockat par hodin a odmeny naskocia naspat do normalu
    su mapy kde diminish nieje vobec ako napriklad piratske,bl a brany.
    z pozorovania diminish najrychlejsie ziskas ak mas prilis velke dps a zabijas npcčka prilis rychlo vo velkom pocte

    Vtipne,bizarne a maximalne stupidne ze podpora a forum ti k tomu nic nepovie,lebo udajne nevedia.

    Rovnako ako ked sa hrac spyta v chate,neodpisu a iba bany rozdavaju,ale to je uz debata o niecom inom
     
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    555stein, Pokud jsi tyto rady směřoval na mou osobu, tak já jsem záměrně nejmenoval všechny možnosti, abych nebyl nařčen z neověřených informací, nebo že dávám návody hráčům.;)
    Těch možností je určitě více než jsi zde uvedl.:cool:
     
    DONO tohle ocenil(a).
  8. DONO

    DONO User

    S pirátskýma mapami také mám problém. Spíš bych souhlasil se Zoohanem, BP neví co by tak si vymyslí tohle, ale definuj slovo "dlouho" . 25h/denně nehraju.:). Ale pokud máš ukoly 500Anihilátorů a 1000 Interceptorů tak asi velké množství sestřelíš:) a to docela i rychle.
    Ja pravda, že jsem na naléhavé úkoly kašlal, protože pořád se vracet na domovskou mapu abych to odklikl je docela otrava.
    Nyní když jsem je udělal, tak mi okamžitě naběhly normal odměny a to všude na mapách. "vyzkoušeno"
     
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    DONO, Ono to snížení odměny má několik stupňů, takže tobě to vrátilo skoro hned. Pokud ho máš už velký a uděláš ty mise a vystřelíš do stejného npc na stejné mapě, snížené odměny se nezbavíš. A.B. G a pirátské mapy jsou cesta.
    To bude úmysl BP, vyhnat hráče do bran, aby si kupovali slevák a premko o víkendu, když na mapách nevyděláš nic a oni vydělají takto.
    Už jsem tu jejich taktiku konečně pochopil.:cool:
     
  10. 555stein

    555stein User

    Ahoj Zohan,na tvoj post som nereagoval. Jasne možnosti je nespočet.

    DONO no ono to je tak,že ak už maš diminish aktivny,tak aj na inych mapach alebo branach bude fungovat. Ja osobne sa diminishu zbavujem tak že ked mi nedajbože naskočí,spravim naliehavu misiu a bud to vypnem na par hodin alebo idem do bran.
     
  11. DONO

    DONO User

    Steine, jasný. Ono ti nic jiného teď nezbyde. Jen další otrava, mohu ty naléhavé úkoly dát s možností vybrat na jakékoliv vlastní základně s úkoly.
    Zohane máš asi pravdu, vyhnat do bran..sice vyberou urko, ale zase to ztrácí smysl s časem..v branách strávíš více času než na mapách s NPC.:) Ale jak píšeš, BP politika, z NPC nic nemají tak hledají restrikce.
     
  12. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    555stein
    Ne opravdu k tomu nemáme podrobné informace.

    DONO
    na tvůj dotaz bylo zodpovězeno. Další diskuze v tomto vlákně je zbytečná.

    Vlákno bude uzavřeno.
    LOCK.
     
    Punisher tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.