MHH+bonus + nefunguje refresh

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem DVOG, 18/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DVOG

    DVOG User

    Ahoj, pekný deň konečne som sa poučil a prečítal som si ako správne prispievať na fóretak mám maličkú otazočku :
    Dnes vlastne počas celého dňa mi ukazuje tú akciu 5000 U za 1 €
    Už som to tu niekde čítal že MHH+bonus funguje a ty dostaneš za tú malú cenu bonus cez MHH+ten bonus čo práve prebieha.
    Ale je tu chybička kúpil som si dnes PSC za 10 € a mienim to mynúť do DO ale keď sa prihlásim normál mi ukáže ten bonus a tie novinky a tak ale keď už stláčam f5 alebo aktualizovanie stránky HOME tak mi už proste tú akciu neukaže.Musím sa odhlásiť a znovu prihlásiť a by mi znova ukazalo tie novinky.
    OTÁZKA : Ako zistím ke´d bude MHH či bude ten bonus stále plaťit písali ste všade že stlačit f5 ale ja keď to stlačím nabehne mi iba MHH a bonus už nie. Ale keď sa odhlasim a prihlásim tak bonus sa zrazu objaví..tak sa pítam ako zistím aby som videl že akcia je stále v predaji + cez MHH .Stláčal som f5 minulý týžden cez MHH a žiaden bonus neukazalo ale ked som sa odhlasil a prihlasil už zrazu áno..:) prosím poradte mi :) za ochotu ďakujem
     
  2. DVOG No, když už jsi odsledoval že při každém přihlášení se ti nabídka znovu zobrazí, proč se tedy při MHH neodhlásit a znovu přihlásit abys viděl jestli nabídka stále platí? :D Já to ale dělal jinak- otevřel jsem si platební sekci s nabídkou, nachystal si uridium pěkně do košíku a toto okno si pak nechal otevřené až do MHH. Z účtu jsem se za celou dobu neodhlásil. A vždy mi to fungovalo ;)
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    DVOG - pokial sa ti akcia zobrazi po odhlaseni a naslednom prihlaseni,tak kde je problem?Pri MHH sa proste odhlasis a znovu nalogujes na ucet,ovsem pomaha pri vypnutom prehliadaci vymazat cache a vtedy ak je k dispozicii ponuka,tak sa ti zobrazi a mozes ju vyuzit.
     
  4. DVOG

    DVOG User

    ďakujem za radu takže to budem mat ked bude nabídka stále fungovať : 5000 *3*25=450 000 K za 25 € ?
     
  5. DVOG, ne, 3*5000 za 1 euro, nabídka se dá využít pouze jednou.. Po jejím využití se ti může (ale nemusí) nabídnout nová, vyšší a za větší peníz..
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    DVOG - iba raz mozes tuto akciu vyuzit,rovnaku nemozes dva krat,len ak sa ti ukaze nejaka ina,co si este nevyuzil,to iste plati aj pre akciu na premko.
     
  7. DVOG

    DVOG User

    Všetky otázky zodpovedané :) môžte lock :)
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.