MHH Nedostal som uvedený počet UR v plnom počte

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ERNIX, 25/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ERNIX

    ERNIX User

    Dobrý deň ,
    Včera 24.7.2016 som si cez sms 3x platil Uridium za 1,60€/sms , Celkovo som mal dostať 54,600 ale dostal som iba okolo 41,600 na email mi potom prišiel "výpis" kde mi napísalo že som mal dostať 3x 18,200 , chcel som to využiť na P.E.T ale teraz si môžem akurát tak pozerať cez prsty . Poradíte mi niekdo na koho sa mám obrátiť alebo čo mám vlastne robiť?

    https://ctrlv.cz/cBNd Tuna je ten výpis
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/7/16
  2. Používaj tlačidlo "Upraviť" a nepiš viac príspevkov pod seba.

    No a teraz k téme. Pozeral si do lodného denníka koľko ti bolo reálne pripisane? :) Tam by to malo byť koľko ti reálne pripísalo.
     
  3. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahoj

    mrzí ma, že máš nepríjemnú skúsenosť s kúpou hernej meny no tuna na fóre ti žiaľ nepomôžeme kedže nemáme tú možnosť prezrieť koľko ti bolo na účet pripísane a pod. preto je potrebné aby si kontaktoval našu payment podporu ktorá sa ti bude venovať a zistí kde nastal problém

    Prikladám ti návod ako napísať na podporu
    FAQ kontaktní formulář - platební systém

    Máš ešte nejaké otázky s ktorými by som ti mohol pomôcť?

    Ako ťa už požiadak spoluhráč, poprosím ťa aby si nepísal multiposty ale používal tlačítko upraviť pokiaľ ešte nikto do témy neodpovedal :) Ďakujem
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Korben

    Korben User

    V bilancii si skontroluj čas pripísania SMS. Ak prišla platba po ukončení MHH, tak ti bónus pripísaný nebol.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. TRIXT

    TRIXT User

    ERNIX: A nekupoval jsi to uridium spíše v sobotu, když byl 3,5 násobek? Pokud ano, pak to vypadá, že poslední SMS dorazila na BP až po skončení akce. Kolik Uridia je standardně na Slovensku za SMS?
     
  6. 5200 uridia za 1,60€.
     
    TRIXT tohle ocenil(a).
  7. TRIXT

    TRIXT User

    Pak to tedy odpovídá: jedna SMS 3,5 x 5200 = 18200 U. Celkem tedy 18200 + 18200 + 5200 = 41600 U. Závěr je, že SMS došla na BP až po ukončení akce.
     
  8. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Odporúčam pozrieť či je tomu naozaj tak v Bilancii by si mal mať záznam pripísania s presným časom
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.