MHH nejdou SMS

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †«$ĈĦ€J№»†, 12/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj GE2 ,před 35 minutami poslaná SMS a sice doručeno leč se nic neděje urko nikde . Chtěl jsem poslat další ,ale radši čekám . Máte někdo stejný problém ? Tel.čislo i to druhé číslo je v pořádku .
     
  2. A prišla ti spätná sms dačo ako nakúpili ste kredit pre hru darkorbit alebo dačo také? Pokiaľ nie tak bude asi chyba u operátora
    Inak tu sa to tiež řiešilo Nepripísalo sa mi urídium
     
  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    †«$ĈĦ€J№»† pokud ti prisla potvrzovaci zprava o pripsani uridia ale na ucte ti zadne nepribylo, pak kontaktuj platebni podporu.
    Pokud ti ale zpetna sms neprisla a kredit ti strhlo, pak je chyba nejspise u operatora.
     
  4. nepříšla ,jen informačni text ,že zpráva byla doručena ,nikdy se mi to nestalo psal jsem už na podporu . Naštěstí jsem poslal jen jednu z 10 a bylo mi divný že mě to nepřišlo tak jsem čekal ....
     
  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    †«$ĈĦ€J№»† osobne bohuzel nevim jak presne vypada zpetna zprava u sms, tuto moznost jsem naposledy pouzil snad pred 2 lety. Ale melo by tam byt potvrzeni asi ve smyslu ze platba probehla uspesne a uridium bylo pripsano na tvuj ucet.
    Kazdopadne pokud uz jsi psal na podporu, tak vyckej na jejich odpoved. Btw. Psal jsi doufam na platebni podporu a ne na normalni?
     
  6. jj psal jsem pro jistotu na obě :p
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Zatiaľ si jediný čo to hlási na fóre, každopádne ak je problém na strane BP je ich záujme a možnostiach riešiť to a vtedy väčšinou MHH opakujú. S SMS platbami bohužiaľ občas problémy sú kedže ide o firmy tretej strany, čo to zabezpečujú a tie majú svoje SLA.

    Je fajn, že ak je problém ďalšie SMS nepošleš, treba kontaktovať podporu a sledovať, či ti SMS príde dodatočne.

    Prišlo teda niečo? Sumu SMS ti strhlo?
     
  8. Ahoj ,tak z podpory jsem se dozvěděl ,že operator dodatečně stornoval mou platbu a PB mi odebralo herní měnu, což je nesmysl herní ,měnu jsem ani neobdržel a u operátora jsem ověřil že premiové sms mám normálně aktivované .Tak jsem si pro jistotu poslal jednu prémiovku na jiné službě a vše ok proběhlo . Znovu jsem dal podnět na podporu a opět stejná odpověd .Už nevim co dělat asi na to kašlu nebudu tu plejtvat energii kvuli 79 kč ,ale je to divny . Vypis z účtu budu mit k dispozici až příští měsíc .
     
  9. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Zapis o tom zda jsi obdrzel, nebo ti byla strhnuta herni mena bys mel mit v Bilanci. Ale jestli BP neobdrzel penize za platbu, tak ti nepripsal Uridium, pripadne ti jej z uctu zpetne ztrhli. A kdyz ti z podpory odepsali ze platbu stornoval operator, tak treba to resit s nim. Pokud ti za platbu strhl kredit, tak by ti ho meli take vratit.
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.