MHH poslana SMS

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ●$•¥•Я•¥•Џ•$●, 13/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrí večer poslal som si SMS na Urídium dnes o 20:47 a neprišla mi ani kontrolná SMS a ani Urídium moje ID v hre je: 88829918

    Chcem sa spýtať čo s tím bude ?
     
  2. Logan

    Logan User

    Ak Ti neprisla ani potvrdzovacia sms tak peniaze do BP nedorazili.
    Treba popozerat ci si si nezmylil cislo popripade ci si mal spravne napisanu sms.
    Alebo ak sa jedna o kreditny pausal tak ci si mal dost kreditu
     
  3. Všetko bolo napísané správne a SMS som posielal cez pausal nie kredit. A všimol som si že o tom písali hráči na global chate že to nereaguje na SMS.
     
  4. Buď je to preťažené a SMSka sa ešte nedostala na radu, alebo menší skrat u nich. Ktovie, niekde bolo (alebo aj je?) písané, že ti uridium príde do 48 hodín, či? :eek:
     
  5. neviem je to jedno len nech nezobere peniaze a nech nedojde uz vobec pre istotu
     
  6. Crystal

    Crystal User

    je to globalny problem, pokial viem SMS neprisli nikomu
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  8. je to tak- je to hromadný problém ani mne neprišli ani kamošovi, stále je ráno stále nič
     
  9. aj ja som poslal 3 smsky a pozeram o 20:50 uridium nikde poslem este 1 ciže 4 smsky dokopy a nič ...... čo je s tym ?
    --------------------------------------
    tak nech teraz nam pripisu to učko akože ja asom si chel kupit 1 vec a nemožem cakat az do mhh
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/4/14
  10. měnilo se číslo tet de to jestli stee to neposlali na špatny číslo
     
  11. ale číslo sa menilo už dávno ved ešte som sa pozeral aj včera že nechodí to urko či sa náhodou znova nemenilo aj teraz je stále rovnaké, napísal som na podporu uvidíme čo napíšu
     
  12. Kubino

    Kubino Guest

    Nepríde mi, že ubehlo 48 hodín dokedy má prísť urídium.

    Teraz ako všetci, komu urídium neprišlo budete písať na podporu hej. GL ;)
     
  13. Crystal

    Crystal User

    takže ja som im slusne napisal, odpovedali ze operator este nespracoval sms a ze ked to spracuje automaticky ho pripisu

    co sa mi zda trosku zvlastne kedze problem je ocividne na strane BP, pockame 48h a uvidite co sa stane :)

    kreditka mi fungovala hned takze problem sa specificky tikal len sms platieb

    BP asi onedlho bud pripise U alebo to bude niako kompenzovat cize len cakajte, je to len hra, nejde o zivot
     
  14. ja som tiež slušne napísal no odpoved bola iná :D dali mi odkaz na formulár kde mám vyplniť čas počet sms meno a tak...ale to sa dáva ked je ten problém u jednotlivca pokiaľ viem
     
  15. Crystal

    Crystal User

    ten formular by si mal sam najst, mas tam moznosti ked pises na podporu, vyber sekcie, je to rychlejsie a maju potom menej prace

    ten formular sa dava pri problemoch s platbamy, ja som ho vyplnil hned sam odseba...a je to ten isty, odpoved ti dojde asi ta ista ako mne

    proste treba pockat na reakciu BP tot vse :)
     
    *_White-Tiger_* tohle ocenil(a).
  16. Korben

    Korben User

    Crystal čo je na tom zvláštne ? Operátor , je firma ktorá sprostredkováva sms platby. Pokiaľ BP od nich neobdrží informácie k platbám, tak nemôžu nič pripísať , lebo ani nevedia komu a ani koľko.
    Tak že tvoja informácia , že chyba je u BP , je nepravdivá.
     
  17. Crystal

    Crystal User

    Korben ide o to ze vcera sms nefungovala globalne, aj na talanskom fore som to videl a je to pravdepodobne aj inde, nedali sa poslat sms tak niekde chyba musi byt a keby to bolo len na mojom operatorovi tak by to potom neslo len mne nie?
     
  18. Korben

    Korben User

    Crystal Je tvoj operátor > sprostredkovateľ sms služby > spoločnosť BP. Tak že tvoje SMS a aj SMS ostatných hráčov preberá sprostredkovateľská firma.
     
  19. Crystal

    Crystal User

    ano to mas pravdu, no pokial viem islo o viac operatorov cize pravdepodobne bude niaky problem u sprostredkovatela sms pre BP, z isteho dovodu nespracoval sms

    cize mas pravdu problem nemusi byt u BP ale nie je to v mojom operatorovi urcite

    ako pozri mna to len zaujima :) nemusime to riesit, myslim ze mozme jedine cakat
     
  20. No krásne 48 hod. fuč a som bez urka, napísali mi že smsky nezaevidivali aj ked viem že som ich poslal a správne vždy si to kontrolujem 2x aby som sms neposlal inému BIG číslu, o operátorovi to nebude lebo doteraz to šlo vždy posielať aj cez SMS takže je to pre mna velke sklamanie a fakt neviem ako mám dokázať že som to poslal a že chyba nieje v operátorovi, Crystal ty si ako na tom?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.