Mimesis-buff

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Vzdyttonikdonehraje, 2/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, bude v blízkej dobe buff na Mimesis aby sa dalo na nej lietať?
     
  2. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Těch lodí je daleko víc co znerfili a jsou už na nic. Moje nejoblíbenější lodě Mimesis, Tartarus už ani na mapě nepotkáš mě se válej v prachu v hluboko v hangáru.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. na tatranus litá klofan stabilně.. akorát ani mě se to nelibí.... proč jako používat jen cyborga...tohle degraduje celou hru...

    už ani neexistuje nic...po eventu zas nehraju...

    má nejlepší lod je solace, sentinel...cyborg se mi vůbec nelíbí nebo to má úplně každý snad...

    a minesis jsem viděl ale taky už s tím nikdo nelítá...na co lodě, která práší hangár...
     
    bhagira22, *Firefox1* a -baghira2- tohle ocenili.
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Na lodi mimesis, vidím lítat po nocích, akurát jednoho jediného hráče. S nickem Ascetic.
    Jinak, touto loď na současné GE2, ani nevídat. To samé tartarus, jako to píše hráč •ŞĦΘCK▪.

    V této tak velice nevyrovnané hře, chybí jednoznačně rozmanitost a pestrá škála všech druhů lodí. :rolleyes:
    Což je této hře, velice na škodu. Opravdu škoda slov. Aspoň je velice dobře vidno, jak na to v BP myslí.
     
    •ŞĦΘCK▪ tohle ocenil(a).
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *pursuer* a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.