Návrhy Mimesis+

Diskuze na fóru 'Aktualizace a nápady' zahájená uživatelem XNoMercyX, 12/2/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Tags:
?

Páčila by sa vám takáto loď v hre

 1. Áno

  80.0%
 2. Nie

  20.0%
 3. Áno s pár zmenami

  0 hlasy(ů)
  0.0%
 1. XNoMercyX

  XNoMercyX User

  Zdravím , rád by som prediskutoval moje návrhy pre Mimesis+


  Tento návrh som sa rozhodol vytvoriť z pár dôvodov. Prví z nich je že loď Mimesis som hrával dlhú dobu a veľmi som si ju ubľúbil avšak po nerfe ( limitovaní vyhýbania na 75%) táto loď upadla na sile avšak stále bola veľmi dobrá. Další dôvod je príchod plus lodí a zmena METY ktorá funguje v pvp.

  Nová meta v Pvp znamená že hráči často lietajú bez štítov a maximalizujú svoj dmg. Kedže schopnosť Scramble na Mimesis sa spolieha na Sabovanie nepriateľových štítov v dnešnej dobe je veľmi ťažké takýto efekt dosiahnuť a preto sa jej schpnosť stáva takmer nepoužiteľnou

  Problém so schopnosťou:
  Další z problémov je jej to ako táto schopnosť funguje vrámci využívania štítov. Kedže mnoho z hráčov má vysoký dmg tak je tažké si udržať balanc štitov tak aby ich hrači nezničili na jeden zásah ak Mimesis trafia v schopnosti a zároveň mať toľko maximálnych štítov aby schopnosť bola funkčná dostatočne dlho ako hráč potrebuje ak sa mu podarí uspešné sa vyhnúť nepriateľovým zásahom.


  Riešienie problému - zvýsiť maximálne percentá vyhýbania alebo zníženie percent ktoré táto schopnosť berie z maximálnej sily štítov z 10% na 5%

  Další z problémov je rýchlosť lode.
  Kvôli nízkemu počtu generátorov je Mimesis často pomalá a nedokáže ujsť alebo dobehnúť nepriateľa. Tento deficit rýchlosti naštastie doplňuje rýchlosť zo schopnosti avšak v dnešnej dobe často ani tento bonus nestačí.


  Riešenia problému - viď. parametre

  Mimesis plus parametre:

  Rychlost: 320
  Náklad: 1500
  Lasery: 16
  Generátory: 17
  Body života: 440.000
  Doplňky: 3
  Moduly: 4
  Raketomety: 2

  [​IMG]
  Speciální funkce: 25% bonus k štítu a 5% k průraznosti štítů

  Scramble+
  tvoji nepriatelia budú mať 65% šancu, že netrafia (stará hodnota 80%)
  škody, ktoré budeš spôsobovať laserom a aj tvoja rýchlosť, sa zvýšia o 30%
  pokiaľ je schopnosť aktívna, tvoje štíty sa budú postupne oslabovať o 5% maximálnej sily štítov a keď dosiahnu 0 alebo prepnete konfiguráciu, funkcia sa automaticky deaktivuje.
  Keď sila štíty dosiahnu 0 loď získa nesmrteľnosť na 2 sekundy.
  Cooldown: 5 minút

  Phase out
  Po aktivacii tejto jednotky sa po 1 sekunde tvoja loď teleportuje o 50 jednotiek ďalej v smere ktorý si hráč zvolí na mimimape. Táto schopnosť nefunguje v galaktických bránach, UBA aréne a na piratských mapách.
  Cooldown: 5 minút


  Blitz
  Loď zmení svoju pozíciu vo veľmi vysokej rýchlosti o 3 jednotky. Pričom vytvorí EMP výbuch ktorý zruší nepriateľovo zameranie na 1 sekundu. Loď sa vždy presunie v smere na ktorý ma hráč namierené.
  Cooldown: Schopnosť má 3 použitia a každé z nich má 1 minútový cooldown


  Cena:

  Výroba v montáži:
  1 000 000x uridium
  500x IAC
  3 000x diametrion
  1x loď Mimesis  Parametre som upravil podľa podrobného prieskumu lode a skúsenostiam z hry počas prvej fázy Mimesis, Mimesis po nerfe a Mimesis v novej Mete.

  Táto úprava schpností vytvára možnosť si udržať jej hlavnú schopnosť Scramble dlhšie a využiť jej plný potenciál, taktiež využitie Phase out a taktické premiestnenie bez risku teleportácie na nevhodné miesto a nová schopnosť Blitz komplimentuje Scrable vďaka možnosti sa vyhnúť zásahom a taktickému presunu od nepriateľa pokiaľ je to potrebné a tým možnosť predĺžiť trvanie hlavnej schopnosti a využiť jej plný potenciál. Taktiež bude vďaka nej možné utiecť alebo dobehnút nepriateľa bez použitia Scamble alebo drastického navýšenia rýchlosti v parametroch alebo počtu generátorov.


  Veľmi rád prediskutujem a výpočujem si vaše názory ohľadom schopností, parametrov alebo dizajnu. Veľmi si cením spätnú väzbu a teším sa na vaše návrhy.
   
  Naposledy upraveno: 13/2/23
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 2. ZOHAN

  ZOHAN User

  XNoMercyX, jsem rád, že se zde objevil někdo, kdo snad používá tuto lodičku.
  jen se zeptám, podle tebe tato lodička a její schopnosti fungují správně, Jen tak na okraj, že ani BP, ani jeho pověření pracovníci mi nejsou
  schopni odpovědět, proč 100%, není podle BP 100%?
  Podle všeho mají NPC nějaký skrytý profil pilota.
  P.S. jen tak ze slušnosti- pozor, zde platí přísná pravidla, tak si to přečti, než ti to tu zavřou.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
  Pravidla fóra
  ko správne prispievať na fórum *

  Pokud chceš podat návrh na novinku-či vylepšení, piš to sem :
  ČTĚTE: Než přidáte nový návrh!

  A napsat jsi to mohl i sem :
  Diskuze: Lodě a designy
   
  FrOg!_Is_Back_[SvK] tohle ocenil(a).
 3. Tess

  Tess S-Moderator Team Darkorbit

  XNoMercyX jak tu napsal Zohan, ČTĚTE: Než přidáte nový návrh!. Poprosím tě, aby jsi svůj návrh podle toho upravil.

  Co se týká lodí plus, tak postupně se přidávají do hry. Pořadí a které to budou nevíme. Je taky možné, že už mají Mimesis plus v plánu.
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 4. XNoMercyX

  XNoMercyX User


  Rozumiem dnes poobede to upravim podla pravidiel, opsravednujem sa ze je to take nedokoncene ale je to prvi krat co som nieco taketo pisal

  -------------------------

  Po nerfe táto lod je síce stále silná avšak po príchode mety kde sa ludia viac sustredia na vysoky dmg a ziadne stity, podstata jej hlavnej schopnosti sa v tomto momente straca a kvoli jej vyskemu naroku na stity tato schopnost funguje len kratky cas, pokial clovek chce aby schopnost fungovala dlho musi pouzivat menej stitov kvoli tomu aby nebrala prilis vela stitov za sekundu avsak ak ju trafi niekto z vyskym dmgom tak o tieto stity pride a zase ked mas vela stitu tak schopnost ti ubera vela stitov za sekundu z vysledok je v podstate rovnaky
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 13/2/23
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 5. Tess

  Tess S-Moderator Team Darkorbit

  XNoMercyX příspěvky máš spojené do jednoho. Příště používej funkci upravit příspěvek.

  V pohodě, hlavně to nezapomeň upravit podle pravidel.
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 6. XNoMercyX

  XNoMercyX User

  Z nejakého dôvodu sa mi nedá pridať hlasovanie. Ako ho tam môžem pridať?
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 7. Tess

  Tess S-Moderator Team Darkorbit

 8. ZOHAN

  ZOHAN User

  XNoMercyX, ?? Mohu se zeptat, kde jsi našel nebo viděl tuto informaci:
  ( limitovaní vyhýbania na 75%) , protože tady na foru a ani na podpoře mi nikdo nebyl schopen kvalifikovaně odpovědět, nebo tuto informaci potvrdit.
  Pokud je to pravda, tak kompenzace za designy formou modulů na tuto lodičku byl potom vcelku tichý podvod na hráče.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
   
 9. Honzin

  Honzin User

  Já tím myslel Mimesis speciál +.

  Plus buď brána nebo mapa .
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 10. XNoMercyX

  XNoMercyX User

  Skúšal som to viac krát s modulmi aj s plnými schopnosťami pilota a nikdy som sa nedostal na staré hodnoty mimesis. To s tými modulmi neni ani tak podvod skor ako vytvorenie ferovejšej pôdy, Išlo hlavne o to že ostatné dizajny osiris, epion a smite nepridávali bonusy na iných lodiach a vytvorilo to neférovosť, preto sa rozhodli tieto bonusy lodiam odobrať a namiesto toho vytvoriť stabilné moduly ako kompenzáciu pre ľudí čo za ne zaplatili. Teta aspoň takto som to pochopil ja.


  -----------------------------------


  Netuším čo tým myslíš, ja som písal o novej lodi do hry nie o evente alebo podobne, ide čisto o vylepšenie lode Mimesis na Mimesis plus ako máš aj napr. Citadel, Goliath a ďalej, s bránou ani eventom Mimesis Mutiny to nemá nič spoločné.​
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 20/2/23
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 11. kentik007

  kentik007 User

  škoda že im teraz nezáleží na desingoch akúrát čo tak Psyche a Armor na lode ktoré budú najskôr ako plusové možno. ten Prosperous Goliath Plus mohol dávať aspoň 10% dmg. Takto stále bude treba nejakú najlepšiu loď momentálne než to potom upravia. Aj orcus mohol mať aspoň jeden design čo mu dá dmg. Takto sú to len zaberače miesta

  Solace plus tiež nemá žiaden :D

  Ináč nápad super :D loď ktorú netrafia

  Edit: Raketomety: 2 toto sa mi tiež páči aspoň bude mať citadela konkurenta v tomto .
   
  Naposledy upraveno: 20/2/23
  -baghira2- tohle ocenil(a).