Oznámení Minervo

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Redsis, 31/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Redsis

    Redsis User

    Ban? jako vážne? A teraz mám plakat? Si napíšem teraz priamo BG nie vám degešom ale priamo nech sa pozru za co sem dostal ban si to riadne prečítaj ty asocialko. :)
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Vráť sa späť do krčmy. Takto ju urážať pred všetkými, tu na fóre; napovedá len o Tvojom charaktere.
    Buď tak dobrý, a už tu také vulgarizmy nikdy viac nepíš. Len aby si si napokon, neoddýchol aj od fóra.

    Minervu náhodou veľmi dobre poznám. Musel si ju na chate, s niečím, veľmi poriadne vyviesť z miery.
    A to sa rozhodne nerobí.
     
    Naposledy upraveno: 1/11/17
    Minerva tohle ocenil(a).
  3. Minerva

    Minerva User

    Redsis Jen jsi mě přesvědčil,že ban byl opravněný.
     
    gembler11111 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Redsis

    Redsis User

    a ty mna že si asocialka myslíš že nevidím co a jak tam píšeš ? To je teda Ego, si biela? :D
    ---------
    ak o tom nevieš tak sa nemiešaj do teho láskavo neurážal som ju a že je ****** to je vidiet ak dá ban za nič.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/11/17
  5. PanMajster

    PanMajster User

    A za čo presne dostal ban? Nech som v obraze a poznám pointu tejto hádky:D
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Redsis - s takymto tonom na fore nepochodis a nedovolim, aby si urazal kolegov z chatu a preto ti udelujem ban na forum, aby si trochu vychladol. Vrat sa riesit veci na forum s chladnou hlavnou a slusnou komunikaciou, nie nadavkami a tymto jak sa tu prezentujes.
    Taktiez tema smerovana na moderatora/admina.
    Ban na chat sa riesi vo vlakne Chat
    A musi to byt podane podla pravidiel: Pravidla žádostí o zrušení banu (vč. IP banu) a udělení banu

    Uzavrete,LOCK!
     
    *pursuer* a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.