minimalne poziadavky

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem sтяapo_sk1, 18/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý ďeň
    kúpil som nový notebook s týmito parametrami:
    ->Windows 8.1 64-bit
    ->AMD A8-4500M 1,9ghz turbo boost 2,8ghz
    Trinity 32nm technológia
    ->RAM-8GB ddr3 1600mhz
    ->1T HDD 5400 otackovy
    ->grafika: 2048MB ATI AMD Radeon R5 M230 (Lenovo)
    pouzivam google chrome

    mam problem pretoze mam lagy a to nie ze pingom alebo co ale jednoducho mi seka hra chcel by som vediet v com je problem a jak to napravit :) dakujem
     
  2. Korben

    Korben User

  3. Gelda

    Gelda User

    Na foru najdeš sekci s názvem " Co dělat když mi nejde hra " A tam se dozvíš vše potřebné... :) Stačí chtět hledat a chtět číst :)

    Edit : Korbene byl jsi rychlejší :)
     
  4. čiže problemom by mal byt procesor?
     
  5. Gelda

    Gelda User

    Moderátoři by měli vymoci u BP nějaké připojištění na zbláznění... Když to tak sleduju :)
     
  6. Korben

    Korben User

    sтяapo_sk1 ak by si zbadal na čom ja rozbehnem hru a laguje mi to len ak tam je kopa hráčov, tak by ti vypadli oči z jamôk. :D Ak si ten notebook nekupoval v starožitníctve , tak nemôže byť slabý procesor.
    Hoď nám sem radšej výsledky tvojho pripojenia a teda aj ping test.
     
  7. no ked si to chcel nech sa paci :D
    [​IMG]

    no nic moc ale ja som mal pri tomto istom pripojeni ine pc s i5 3,1 ghz ktore som predal pretoze notas je premna praktickejsi a nemal som take lagy :D
    edit:ako na tomto PC rozjedem BF3 na 70fps preto i to neide do hlavy :D
    ___________-
    a aby si vedel umna pojem "laguje" je ze mam 35/60FPS Na full grafike neviem na akej to pušťaš ty ale ja to chcem mať stabilne aspoň na dobrom pozadi a vysoke lode ... tak aby som vedel ake mam šance
     
    Naposledy upraveno: 18/9/14
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Ocividne v tom pc nemas neco v poradku, jelikoz ti to nezmerilo pakety. Podivej se jestli ti neco neblokuje javu (firewall), jestli ji mas v prohlizeci povolenou a rovnou se podivej jestli mas aktualni verze javy i flashplayeru. Jinak komponenty pc by mely byt pro plynulou hru dostacujici. ;)
     
  9. Korben

    Korben User

    sтяapo_sk1 Tak že , nezmerané pakety = problém Java.
    Vysoký ping , vysoký jitter = problémy v hre , veľká odozva.

    Pri tomto si zahrám aj na šunke , aj keď to nieje ešte úplná špica :)

    [​IMG]
     
  10. nevie niekto pomôct s javou vo win8.1?
     
  11. Korben

    Korben User

    Tak v tomto ti pomôcť neviem, mám win7 , ale problém budeš mať aj v pripojení. Tak aj to by si mal nejak riešiť.
     
  12. tak skusil som sa napichnut na kabel a stiahol som si aplikaciu game booster 3 (odporucam) je to ovela lepsie a uz riesim aj pripojenie zhodou okolnosti koncom septembra konči zmluva tak to zamenim za slovanet do tyzdna by to mali prist spravit (v mojejj "dedinke" vela moznosti nemam :/ ) a dam vediet ... no nenapadlo by mi ze sekanie môze byt zapricinene zlym pripojenim ...
     
  13. skús vypnúť firewall a antivir možeš tam zvyšovať ping. packety nemáš asi zmerané kvoli jve. ale ak chceš hrať plynulejšie mám odskúšaný firefox. na chrome sa mi hra tiež kúše
     
  14. ok vyriesil som problem teraz mam na high na spaceballe full fps a ani som nemenil poskitovatel zatial :D mne nechcelo deaktivovat flash peper ci jak sa to vola lebo som mal chybny flash player preinstaloval som ho a mam full fps som rad a dakujem :)
     
  15. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    sтяapo_sk1 takze muzeme povazovat za vyresene, nebo mas jeste nejake dalsi dotazy k tematu?
     
  16. ano nemam ziadne dalsie otazky :)
     
  17. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Tak povazuji za zodpovezeno, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.