minimalne systemove poziadavky

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem sтяapo, 9/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. sтяapo

    sтяapo User

    nasiel som taketo nieco z roku 2010:
    Minimálne HW požiadavky ku spusteniu nového herného klienta (NHK)

    Vaša počítačová konfigurácia pre plynulú funkciu hry by mala mať minimálne :

    - 2,4 GhZ CPU

    - 1 GB RAM

    Váš Darkorbit tým.

    K dnešnému dňu to bude o hodne viec... totižto včera mi došla nova grafika ... mam túto zostavu:
    Operačný systém
    Windows 7 Professional 64-bit SP1
    CPU
    Intel Core i5 2380P @ 3.10GHz 36 °C
    Sandy Bridge 32nm technológia
    RAM
    4,00GB Single-kanál DDR3 @ 665MHz (9-9-9-24)
    Základná doska
    Gigabyte Technology Co., Ltd. H77M-D3H (Intel Core i5-2380P CPU @ 3.10GHz) 28 °C
    Grafická karta
    S22B300 (1920x1080@60Hz)
    2048MB NVIDIA GeForce GTX 650 (MSI) 30 °C
    Úložisko
    465GB Western Digital WDC WD5000AZRX-00A8LB0 ATA Device (SATA) 32 °C


    STOJIM NA PORTE A MAM 51 FPS!!!! nevie mi nikto pomôcť v čom to je?
    Congratulations!
    You have the recommended Java installed (Version 7 Update 51).
    Verzia 32.0.1700.107 m
    Prehliadač Google Chrome bol aktualizovaný.[​IMG]
    You have version 12,0,0,44 installed

    ---> PS: v PING-u to nieje vcera som mal ping 35 a jitter 10 a tiez som mal tak fps ale som myslel ze to bolo kôli crazy cubi!! <----
     
  2. Korben

    Korben User

    No neviem ale keď pozerám na tu rýchlosť internetu tak to je skôr na prehliadanie stránok a nie na hranie hry. Vlož sem ešte pingtest.
     
  3. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    Netom to určite nebude si myslim
     
  4. Logan

    Logan User

    -HeJkO33- u ineho prehliadaca napriklad mozilly mas tiez taketo problemy? Inac nepostrehol si rozdiel s fps napriklad cez vikend a cez tyzden?
    Moze byt, ze cez vikend hra viac zatazena kedze hra pravdepodovne viac hracov,
     
  5. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    ja mam operu a zda sa mi ze mam citelne vacsie lagy
     
  6. Korben

    Korben User

    -HeJkO33- To že myslíš, nikomu nepomôže. Čo tak ku svojmu tvrdeniu napísať aj odôvodnenie ?
     
  7. sтяapo

    sтяapo User

    [​IMG] tu je ten link :)
    ja osobne si myslim ze kôli internetu to urcite nieje totizto v nasej dedine je iba jeden poskitovatel a kamarat ma este horsie PC jak ja (ma ten isty internet dokonca ma hocikedy 2x taky ping jak ja) a mu to taha spoko bez lagov
     
    Naposledy upraveno: 9/2/14
  8. Korben

    Korben User

    Urob ešte raz ten speed test na server Frankfurt.
     
  9. sтяapo

    sтяapo User

    [​IMG]

    ja neviem tam pise ze stahujem 3,5 mb/s ale ked stahujem neprekroci to 300 takze je to dost divny speedtest :/ co sa tika pingu ten mam naozaj taky este teraz hrajem cs takze mam to overene
     
  10. Korben

    Korben User

    Internet máš taký stredný priemer. Ping test je dobrý ale ak dochádza ku kolísaniu , tak nemôžeš čakať žiadne zázraky.
     
  11. sтяapo

    sтяapo User

    ja viem ale tu neide o spojenie mne ide o to ze ked lovim napr pri cuboch tak mi to laguje ... a to v nete nieje
     
  12. Korben

    Korben User

    No a v čom to teda je ?
     
  13. Crystal

    Crystal User

    A V čom? ja mam lepsi ping test a aj speed test mi dava o dost lepsi... a ak dlhsie beham po cuboch alebo kde je vela hracov na mape....vzdy to zacne trochu lagovat po case bohuzial... treba vzdy relognut a to na cas pomoze
     
  14. sтяapo

    sтяapo User

    spravil som si vyhodnotenie vo windowse a mi vislo toto :
    ProcesorIntel(R) Core(TM) i5-2380P CPU @ 3.10GHz7,4
    Pamäť (RAM)4,00 GB7,4
    GrafikaNVIDIA GeForce GTX 6507,3
    Grafika pre hranie hier3821 MB dostupnej grafickej pamäte celkom7,3
    Primárny pevný disk81GB voľných (195GB celkom)5,9
    nieje to kôli HDD?

    __
    to nehrajem ani na full pozadi
     
    Naposledy upraveno: 10/2/14
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    No ked si pozriem tvoj speedtest,tak to nie je ziadna slava.Vsak grade - D uz hovori sam za seba,co nie je moc dobre.Ping vyzera byt celkom v poriadku.Aj parametre PC by nemali vykazovat problemy.Ovsem mozes stat na porte a mat nizke FPS,ak sa tam nachadza dalsich 20 hracov:rolleyes: To mas ako aj v brane alfa,ked na teba vystartuje niekolko desiatok kristalinov napriklad,tak tiez klesne to FPS.Pri cubach zvykne byt vela hracov a este k tomu tam lieta pekne vela protegitov,tak je to samozrejme zataz.