Mínovanie ( je to dovolené ? )

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem 88samo88, 25/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 88samo88

    88samo88 User

    Zdravím. Chcem poukázať na jednu nepríjemnosť čo sa mi stala a neviem či je to dovolené (ale rozhodne by nemalo byť podla môjho názoru). Bol som na 2-8 a dvaja hráči mojej firmy ma úmyselne zabíjali pomocou mín ( žiadna vojna klanov, boli to spriatelení hráči a nemali dôvod na to čo robili ). Behali okolo mňa v masku a bezdôvodne pokladali míny, ktoré boli v celku silné. Zabilo ma to mnoho krát a samozrejme že oni o nič nepríchadzajú pretože som bol zabitý "streunerom" alebo "mínou". Taktiež položili mnoho mín do cesty od základne ku portom takže som postrehol že mnoho ďalších hráčov trpelo pre ich nadšenie do pyrotechniky. Rád by som teda vedel či je to dovolené, prípadne či ich môžem za to nahlásiť. Jediným dôkazom však môže byť iba screenshot s "mínovým poľom".
     
  2. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    Nie je to zakazane. Robi im dobre, ak sa niekto rozculuje.
     
  3. dolejda

    dolejda User

    Ten kdo nepodporuje minovani, je cistej autickar. Je mi uplne jasny, co tim myslis, nekdo ti proste kazi botovani a pokud se pletu tak sorry, ale aspon ty miny zabiji ty prave podvodniky, obcas je dobry nemyslet jen na sebe a uvedomit si, o co tady jde. Bykpojnt vytvoril dark a predlozil hracum moznosti a cile, ale lidi, prece nebudete hrat, jak oni piskaj. Proc bezduvodne nicit npc, proc nicit ostatni firmy? O co tady jde? Kaslete na tyhle hovadiny, konecne se hraci musi sjednotit a zacit revoluci. Ta hra je podelana, tak jim to dejte najevo, prestante strilet npc, volam vsechny poctivy hrace, skoncete to, je to stejne vymyvani mozku, takhle vyjdou najevo botky mnohem vic, nehrajte na cest nebo zkusenosti, dorazte tuhle *** hru!
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    88samo88 - po polozeni min musi uplnut doba 5 sekund a musis po nej prejst, aby explodovala. Treba davat pozor, kam lietas a pokial narazis na minu a znici ta, to k tejto hre patri. Nevidim nic nepovoleneho v tom co robili.

    Zodpovedane,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.