minus čest

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem «©®»[ŁΣDØВσЯΞC]«©®», 20/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korben

    Korben User

    Ak má hráč mínusovú česť a zoberie úlohu na česť, tak za zostrel NPC dostáva vyššiu česť , ale myslím že nedostáva odmenu. Táto úloha je len na to, aby sa hráč, čo najskôr dostal z mínusu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Počkať ale ja som na podporu písal pred 4-5 dňami a nič také nenapísali tak už som čakal dosť nie ? To už je viac než 24h ale nenapísali mi nič užitočné :(
     
  3. Korben

    Korben User

    Podpora ti na milión percent odpovedala. Nepozeraj na email v hre a na tvoj email, na ktorom máš svoj účet.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Tam pozerám ale neviem čo mi mala napísať.
    Poslal som im ID a neviem či to vyriešia alebo čo.
     
  5. Korben

    Korben User

    No ty si hlavne spamoval podporu, tak si urob poriadok v emailovej schránke a prečítaj si všetky emaily.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. jisap123

    jisap123 User

    Také můžeš mít mail v blacklistu. Zkus napsat z jiného e-mailu JEDEN dotaz, jestli daný e-mail není na blacklistě.
     
  7. Prečítať som si prečítal všetko a aký blacklist ?
     
  8. Korben

    Korben User

    Žiadny black list, emaily z podpory ti museli prísť.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Prišli ale čo tam má byť napísané ?
     
  10. Korben

    Korben User

    Pre pána Jána, čo som ja veštec ? Veď si prečítaj čo ti tam píšu a podľa toho sa riaď. :rolleyes:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Už som všetko spravil :D :D :D :D poslal som im ID vymazal som správu v ktorej to bolo napísané a teraz mám čakať alebo ? :D
    A ten ban trvá 13-30 dní ? Tak bolo písané na fore tak sa pýtam ja neviem.
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.