Oznámení Minusová Čest

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Dej_Si_S·и·ı·ĸ·ę·яs, 26/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobry den,mam problem porad s minusovou cti,ne ze bych zabijel hrace moji firmy ale spis jde o pety moji firmy, kdyz delam cuby tak pokazde nakliku peta a vystrelim a bum minusova cest :( ale uz me to fakt stve a nebavi me delat kazdy den minusovou cti je to cca 3-5 hodin hrani bez odmeny a na starych mapach..Tak bych prprosil jestli by jste mi moji minusovou cest mohli PROSIM vynulovat. Uz po 3 jsem v minusu kvuli nejakeho peta. 3 dni po sobe jsme musel delat prvni 1,7 mega cti vcera to bylo 6 mega a dnes to je 13 mega a to se mi uz vazne nechce a ani na to nemam cas :(
    A nebo bych uvital neco co by mi zakazalo strilet do moji firmy at proste nemuzu strilet nechtene pety. dekuji za odpved
     
    bhagira22, BŮH-JE-LASKA a -baghira2- tohle ocenili.
  2. 1. Vypnúť dvojklik
    2. Vždy keď niečo klikneš, tak si pozri či si si klikol tu tu správnu vec a až potom strieľaj.
    Na toto nefunguje žiadna vec. Je to čisto len tvoja chýba.
    Každý deň sa ti to vynuluje len o 1 polovičku.
    Príklad. Dnes dostaneš 20, 40, 80, 160 cti do mínusu. Zajtra sa ti to skráti o poslednú polovičku. To znamená, že dnes dostaneš zas 160 cti dnes, keď niekomu zabiješ PETa.
    Odporúčam chvíľku nehrať, prípadne sa zatvoriť do brán.
    Keď máš vysoký mínus, tak sa na to dá zobrať ukol, a dostávaš za lordky / strunera aj 100 tisíc cti. No problém je v tom, že nemôžeš mať prijatý žiadny iný úkol, inak ten špeciálny úkol nevidíš.
     
    BŮH-JE-LASKA a ZOHAN tohle ocenili.
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Dej_Si_S·и·ı·ĸ·ę·яs - my nerozhodujeme o tom, co bude v hre a teda nemozeme ani vypnut to, aby sa nedalo strielat do PETiek vlastnej firmy. Musis davat vacsi pozor, ked budes chciet nakliknut nepriatela, ci NPC. Pri strelbe po niekom vlastnom ti vyskoci upozornenie, ze strielas hraca z rovnakej firmy.
     
  4. Ber to jak chceš, ale kvůli své vlastní hlouposti/nepozornosti žádat nápravu od někoho jiného? Hru hraješ za sebe se vším všudy. Pokud víš, že "pokaždé u Cuby naklikneš PETa vlastní firmy", tak ho prostě nenaklikávej. Cuba je dost velká a dobře zakliknutelná. Takže není důvod PETy naklikávat.
    Jestli dáváš do Cuby kaminu, tak nepotřebuješ nic jiného naklikávat, jestliže do tebe střílí Protegiti. Pokud jdou Protegiti do jiného hráče, tak si prostě naklikni Protegita či jiné NPC poblíž. Jestliže si potom jen dostřeluješ Protegity, tak si prostě dávej pozor na co klikáš. Oni ti neutečou, neboj.
    Celkově se mi zdá tvoje odůvodnění "vždy u Cuby nakliknu PETa" dost bizarní a nesmírně hloupé. Buď lžeš a mínus čest máš kvůli jiným věcem, nebo jsi nesmírný truhlík, když si nedokážeš dát pozor na střílení PETů vlastní firmy. Jednou se to můžeš stát každému, dvakrát se to stane nějakému nešťastníkovi. Ale 13 mega cti v mínusu opravdu není "ukliknutí se".
    Nu a jestli se ti hra laguje a nedokážeš NPC správně kliknout, tak prostě Cuby nedělej.

    Zákaz střílení do vlastní firmy už z podstaty věci neexistuje (pokud se nebavíme o speciálních mapách/bránách). Vždy jsi ale upozorněn vyskakovacím textem, že napadáš hráče stejné firmy a že ti bude odečtena čest.
     
  5. josef402

    josef402 User

    no celkem proste a strucne shrnuto ,když strilis na něco o cem nemas paru tak to nehraj, 1, 2 se da pochop.ze se spletes ale když opakuješ furt dokola stejnou bldost ,za blbost se plati tvoji:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  6. Okey,Okey diky za odezvu,Ale ja se fakt snazim te petiky nenaklikovat...:D Minusova cest uz je opet v plusu :D A doufam ze uz mi zadny petik nevleze do cesty kdyz neco naklikavam :D
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ked nieco nakliknes, tak vidis na obrazovke, co sa ti zobrazuje v nakliku, po vystrele na vlastneho alebo spriatelenu PETku ti vyskoci upozornenie, ze strielas vlastneho, neviem co ine este hrac potrebuje na to, aby nezabijal vlastnych (omylom).

    Zodpovedane, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.