Chyby Mínusový nano-plášť

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Badmaniak, 27/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Badmaniak

    Badmaniak User

    Nechtěl jsem to dávat do chyb, protože nevím, čím to je a chtěl bych to ponechat k diskuzi.

    Máte s tím někdo zkušenost? :)

    [​IMG]
     
    TECHNICKER a -baghira2- tohle ocenili.
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak raději plášť než čest nebo uridium ne? Klikni do gg a neřeš to? Nedělal jsi včera hadesky a nekřupnul v ní?
     
  3. =Marvin=

    =Marvin= User

    Ahoj, nevím jestli je to problém jen u mně a fóra, nebo jsi obrázek špatně vložil, každopádně se mi nezobrazuje, tak nevím úplně o co jde.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Badmaniak

    Badmaniak User

    http://clip2net.com/clip/m0/4c7c6-clip-428kb.png?nocache=1

    Zkus takhle Marvine. Ukazuje to: Nano-plášť: -16,907

    Ne, jako poslední jsem dělal asi alfu večer a myslím, že to tam viselo už předtím. :) A od křupnutí jsem už klikal docela dost GG. Jinak to tam mám stále, i když normálně střílím. Nevím čím to je...


    EDIT: Tak jsem asi klikal předtím na jiné lodi. Když jsem dostal z GG nanoplášť, tak se to normálně přičetlok tomu minusovému směrem k nule. No každopádně zajímavá věc. :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Warden

    Warden User

    Já obrázek vidím a osobně jsem se s tím dosud nesetkal.

    P.S: Je to jen na hlavní stránce nebo to tak vidíš i na mapě?
     
    jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Badmaniak

    Badmaniak User

    Na mapě mám nulu nano.
    Každopádně jakmile jsem o nano zas přišel, opět tam naskočila mínusová částka (v Hangáru). :)
    Ale protože si taky nepamatuju, kolik mám mít klasických HP, tak je možné, že právě ty mám odečtené. To bych musel vypočítat a odečíst všechny boostery, PP atd. Jenže problém je, že nikdo neví jak se to přesně počítá, protože jak jsme už s pár lidma na to přišli (a i jsem tu o tom psal), tak skutečné HP s lasery je počítané jinak než běžným způsobem (pravděpodobně se lasery počítají jen k některým bodům života a k jiným se bonus nepřičítá. Nebo to dělají Sparťani, kdoví. Nenašel jsem čas achuť každou součástku vyměnit a zkusit co kolik přidává a kde uváděná procenta nesedí.

    Jo a dělá mi to jen ta jedna loď. Takže to nano bude mít něco společného možná s vybavením, které jinde nemám.
     
    jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Warden

    Warden User

    Osobně bych zkusil vydělat nejdříve Hyperplasmoidy a pokud se nic nezmění, pak Spartany a uvidíš. V té chvíli se i HP dají spočítat relativně jednoduše. Docela by mě zajímalo, jak by tento pokus dopadl.
     
    jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Badmaniak

    Badmaniak User

    No HP šly vždycky vypočítat jednoduše. Až Spartany s HP začaly dělat problém.
    S Bluestar jsme tehdy počítali všechny možné kombinace. Tedy že by Spartany či HP nepočítaly PP, respektive jeden ano, druhý ne, multiplikovaly jen zbytek, ale od PP znásobeného jedním by se nebral jako základ pro multiplikaci druhým.
    Jedno číslo vyšlo jen asi o 0,2%ta jinak než skutečnost, ale to se mi nezdá, že by byl výpočet (formule) správně, jelikož nějakých 800 HP bodů se při výpoštu se zaokrouhlenými procenty jentak neztratí.

    Každopádně jsem nečekal, že ten minusový nano se mi navrátí a to jsem dnes 2HP přidělával. Minusové nano zůstalo stejné. Navíc mi to tohle před pár měsíci nepsalo a to jsme už měl jak HP tak Spartany.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Warden

    Warden User

    Vím, že je to náročné, ale zkusíš vytáhnout HP a pak Spartany, abychom věděli, zda to s nimi souvisí? Osobně s nimi problém nemám a nanoplášť mám stále nula, takže těžko posuzovat, čím je to u tebe zapříčiněno.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Badmaniak

    Badmaniak User

    S tím hangárem co mám to bude muset počkat. Kdyby to stačilo v jedné konfě tak OK, ale ve dvou konfách je to na dlouho, zvlášť když musíš letouny vyházet každý zvlášť...

    Ono kdyby šlo přepnout v hangáru konfu jak to šlo dřív, bylo by to něco jiného, to by se dalo porovnat počet HP i jiné letouny.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Ohledně nanopláště , nebude to prostě jen tak , že když jsi dostal poslední hit od soupeře/NPC kdy ti zbývalo minimum nanopláště , ten zmizel , oděčetly se ti řádně HP ale systém prostě počítá zbytek DMG do již neexistujícího nanopláště?
    př.: zbývá ti 10 k nano , dostaneš hit za 30 k a v hangáru uvidíš -20 k nano?
     
    Imperátor[CZ1] tohle ocenil(a).
  12. Badmaniak

    Badmaniak User

    Ne, tohle je vyloučený. Nano jsem opět dobil, pak střílel a minus mám pořád stejný. Na chlup stejný. Asi bych těžko dostal zase hit tak, aby to šlo do minusu na stejnou hodnotu.
    Navíc by se to tkahle dělo rpavidelně, což se neděje.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Chuck

    Chuck Guest

    Ahoj Badmaniak, pýtal som sa na to a ide len o vizuálnu chybu, takže sa nemusíš trápiť tým, že by by to malo nejaký dopad na tvoju lodičku. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. taky si myslím, že to je chyba která lod nijak neovlivnuje. ale puntičkáře to štve :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Badmaniak

    Badmaniak User

    No v množství GG které vyklikám já to nemusí štvát Ale i tak jsou to 2 GG, které jsou prakticky vniveč. To se pak dá říct, že chyba s petem, že sežere poduhé 200 uri je taky o ničem a nemusí se řešit. :)

    Ale pokud mit o jen sežere víc nano a nesnižuje normální HP, tak mi to nevadí. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Badmaniak - mas este nejake otazky k teme? alebo ju mozeme uzavriet uz? :) Problem bol nahlaseny, tak tam len pockat na opravu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Badmaniak

    Badmaniak User

    Ne, otázky ne. Někdy vyzkouším, co z výbavy to vlastně dělá a můžu to někam napsat. Třeba do nahlášení chyb. Takže tohle klidně můžete uzavřít.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.