minusovy stav kreditov na učte

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Jostik37, 13/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jostik37

    Jostik37 User

    Dobry den

    Na učte mám minusovy stav kreditov rano som dražil štit a viem isto že som bol v pluse. Toto sa mi nikdy nestalo za celu dobu čo hram dark. Može to byt tym že som v klane a zdanili ma ?

    Dakujem za odpoved
     
  2. Logan

    Logan User

    Ten stit si vydrazil??

    A ID uctu by sa nahodou nenaslo??
     
  3. Jostik37

    Jostik37 User

    Zdravim ten stit som vydrazil a mozem tu zverejnit ID uctu dakujem

    ---------------

    Zdravim Vas tu je to Id čko 8544447 Dakujem velmi pekne

    ---------------

    mam tam minus 19 mega a nemam na X 1
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/3/14
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Multipost spojený,prosím nepiš více příspěvků pod sebe,ale používej tlačítko [​IMG].

    Taktiež predošlé posty necitujeme, prečítaj si Jak správně přispívat na forum.
     
  5. Jostik37

    Jostik37 User

    Kubino prepač ja neviem kde to mam teda napisat fakt ale mozem si za to asi sam za ten minus kreditov. Dakujem
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Napíš si na podporu hry, že došlo k chybe pri dražbe => Kontaktní formulář na support

    Poriadne im popíš problém, kedy si dražil, čo si dražil a podobne. Nestrhlo ti kredity raz ale pravdepodobne 2 krát čo by nemalo.
     
  7. Jostik37

    Jostik37 User

    citát zmazaný

    Dakujem takze som to dal na podporu dnes rano som o 07 :00 vydrazil Sab 50 a 05 : 00 stit SG3N - 02 nepamatam si za kolko kredita. No a dnes večer som zistil že mam minus 19 mega kredita. Možno že som zadal o jednu nulu na vyše ale doteraz som si myslel že sa neda ist do debetu. Diki že sa tym zaoberaš
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/3/14
  8. Kubino

    Kubino Guest

    V pohodke na to tu sme, daj vedieť čo podpora na to.

    Inak predošlé posty necitujeme, neodpovedaj cez tlačítko "odpovědět" ale jednoducho začni písať do okna v dolnej časti stránky.
     
  9. Jostik37

    Jostik37 User

    Dam vediet ale pochybujem ze mi vratia kredit musim cakat az zo skylabu nieco pritecie to bude 3 az 4 dni lebo nemam na X 1 Diki moc
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Ak sa to preverí a nastala chyba nevidím dôvod prečo by ti kredit nepripísali, nebol by si prvý :)
     
  11. Jostik37

    Jostik37 User

    Dobre rano
    Tak si mal pravdu poslali mi mail ze mi to zle odratalo pri drazbe ze to preverili a ospravedlnuju sa a pripisali mi kredity naspat. Super dakujem za pomoc diki.
    ahojte
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.