Miny na 5-X

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem [CZ]Clon3D, 29/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. [CZ]Clon3D

    [CZ]Clon3D User

    Dobrý den, chtěl jsem se zeptat kolik HP vám uberou miny na 5-X. Minimum nebo dokážou i zníčit? :). Předem děkuji za odpověď.
    PS: S pozdravem East ;).
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Bol som to teraz trochu testovat a ta mina ubera o cosi menej ako ACM-1 a taktiez cim mas menej zivota,tym mensi dmg dostanes z tych min.
     
  3. [CZ]Clon3D

    [CZ]Clon3D User

    Děkuji, výborné vědět :), to znamená že tě zabít může? Nebo ti jen ubere např. 100 nebo 1k HP? :).
    PS: S pozdravem East ;)
     
  4. CrazyLove

    CrazyLove User

    Míny ako také Ťa zničiť nemôžu, ale môže Ťa zničiť NPC čo za Tebou bude behať. Pokiaľ v tých mínach pobudneš dlhšie, aj interceptor môže byť problém.. Ale samotné nie, nemôžu zničiť.
     
    oops.eu tohle ocenil(a).
  5. [CZ]Clon3D

    [CZ]Clon3D User

    Děkuji všem za odpovědi :). Myslím že by jsem to považoval za uzavřené :).
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    [CZ]Clon3D - moje skusanie bolo v masku,kedze som testoval cisto dmg min(bez NPC) a ta sposobuje skody lodi az do 2 HP a potom mozes prechadzat po tychto minach a nedostanes ziaden dmg,aj ked miny buchaju stale,takze tie ta zabit nemozu,len poskodzovat do 2 HP maximalne.No staci jedno NPC a to ta dokonci ;)

    Zodpovedane,uzavrete,LOCK!
     
    oops.eu tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.