Mirek 414 major začatečník

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Mirek414, 19/6/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mirek414

    Mirek414 User

    Ahoj všem, mam problem s BZ. Po tomto víkendu kdy jsem nehral a nic jsem neměnil tak se mi stratilo cca 50000 BZ. Na podporu už jsem psal a nic. Muže mi někdo poradit co stím???
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Mirek414 - kontroloval si vobec mailovu schranku? Odpoved ti bola zaslana dnes o 1 hodine, tak preco tvrdis opak?! o_O
     
    ஃWolffяimusஃ a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Mirek414

    Mirek414 User

    Citacia zmazana
    Ano už popate a NIC!!!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/6/18
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Mirek414 - predosly prispevok sa necituje.
    Ciacia zmazana.
    Precitaj si: Správne prispievanie na fóre

    Za dalsie odpust si to kricanie, cize capslock a vykricniky.
    Skontroluj si, ci to nemas v spamoch, pretoze z podpory odpoved odisla.
     
    ஃWolffяimusஃ a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Mirek414

    Mirek414 User

    Nikde Nic, prošel jsem doručeny,hromadny i spam a žadna sprava:(
    -----------------
    Děkuji už to tom znova vše mam:) Ale opravdu žadna sprava mi nikam nedošla.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/6/18
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Mirek414 - a pozeras spravny email? Ten, z ktoreho si pisal na podporu hry? Pretoze odpoved bola odoslana z podpory hry. Vsetko je teda uz vyriesene?
     
    ஃWolffяimusஃ a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Mirek414

    Mirek414 User

    Tak jsem hodku počkal a je to zase pryč:( Ano ten stejny email a žadna zprava.
     
    -baghira2- a **DUCH**67 tohle ocenili.
  8. Arya

    Arya User

    Mirek414, copak je pryč? :) E-mail by jsi měl mít na své emailové adrese, kterou jsi uvedl buď ve formuláři nebo kterou máš přiřazenou k hernímu účtu. Zkontroluj všechny záložky, jestli se nezatoulal nebo jsi ho omylem nepřesunul.:)
     
    ஃWolffяimusஃ a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Mirek414

    Mirek414 User

    Je pryč cca 50000 BZ a zprava od podpory do E-mailu ani nikam jinam nedošla :( Vše jsem něklikrat prošel a nic.
     
  10. Drift1

    Drift1 User

  11. Mirek414

    Mirek414 User

    To ano ale tyto Body života jsou pryč z lodě:(Měl jsem přez 600000 a po víkendu to kleslo na 560000.
     
  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    BZ a BŽ je trochu rozdíl ne? Asi ti skončil nějaký booster, nebo jsi byl s někým ve skupině nebo jsi byl na mapě 4-4 na spacebolu? Nic jiného bych v tom nehledal. I v branách jako kappa nebo Kuiper padají z NPC ty nové boostery a i z login bonusu padal booster na HP.
     
  13. Mirek414

    Mirek414 User

    Když jsem neletal celí vikend a v patek ok a v pondělí byl už problem,snikým ve skupině taky nejsem a žadní boostr neskonči.Na 600000 a něco jsem to dotahnul upravama jako hyperplazmojdem.
     
  14. jaritko

    jaritko User

    Nelietaš náhodou na Cyborgovi? Tam sa totiž znižovala hodnota HP.
    Úpravy lodí
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Mirek414

    Mirek414 User

    Ano jsem na něm.
     
  16. =Marvin=

    =Marvin= User

    Mirek414 v tom případě by jsi už měl znát odpověď proč ti náhle klesly HP na cyborgovi. Máš ještě nějaké otázky k tématu?
     
  17. Mirek414

    Mirek414 User

    Marvine děkuji tim je to jasne.Jen ještě jedna otazka kde se to mohu dozvědět oficialně?
     
  18. =Marvin=

    =Marvin= User

    ->Vyrovnávací patch<- zde je téma se souhrnem všech nedávných balančních změn ve hře, ve druhém příspěvku je zmínka o snížení HP u lodi cyborg.
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Mirek414 - ja by som ti este poradil, aby si si zmenil email, kvoli komunikacii s podporou hry, pretoze odpoved na svoj dotaz si obdrzal v dvoch ticketoch a pokial ti nic neprislo, urcite by som zmenil email. Zrejme tam nieco nebude v poriadku a mozno ti nechodi ani newsleter, pripadne poukazky ako nedavno boli k dispozicii. Je tam riziko, ze ani z inych miest ti nemusia dojst vsetky emaily.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Arya

    Arya User

    Mirek414, tak je vše v pořádku. :) Jinak doporučuji řídit se radou kolegy a zajistit si funkční e-mail.

    Dotaz zodpovězen, téma tedy uzamykám a přeji všem mnoho štěstí ve hře.
    Zamknuto.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.