MISE "NA PIRÁTY" ? ááách jo :-(

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem **rozárka**, 16/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ;) tak jsem si zase jednou "zalítla" na pirátský mapky, když už jsou ty mise,
    sundavám si UBERcosi, mám jí skoro dole a kuk : vyskočí na mě vlastní (!) firma a BUM = jsem dole.
    (mimochodem zkušenost nejen našeho klanu !)
    tak se opravim, znova picám UBERku a zase = bum a jsem dole . . .
    když už toho bylo na mě moc, tak si zapnu čet a šeptám, jestli jsou normální =
    a odpověď ? : "co je na 5 - 2 je (RB) a (BW) !"

    tak TAKHLE se to teď hraje ?!? o_O
    no to už mi fakt docházej slova . . .
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    A pointa? Vítej v akční střílečce. A že ti dochátí slova? Horší je, když dochází munice.
     
    chattt tohle ocenil(a).
  3. Takhle se to hraju už několik let.
    Co se s tím dá dělat ? Nic. prostě se na akce vkašlat a nevšímat si toho.
    Je to smutný ? Je. Bohužel.

    Něco podobného se mi stává na 5-3. Mnoho let platily 5-x mapy jako jakási neutrální zóna ve které jsou všichni kvůli Palladku.
    Teď ? Jsou hráči kteří Palladko ani nesbírají, jen sedí na mapě a čekají na protihráče. Normální stav.
     
    **rozárka** tohle ocenil(a).
  4. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    No to je bohužel současný stav dvou nejsilnějšich m-klanů na CZ2, nejen že ovládnou mapu a ještě se rubou mezi sebou:rolleyes:
    Ale dá se to, pohybuj se v blízkosti okolo zóny na středu mapy, při napadení přeruš střelbu přepni na tankovku a vlítni do zóny.Tak přerušíš nepřátelský útok a ztráty minimalizuješ ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Pustatina2

    Pustatina2 User

    To je nova moda hračov. Preto sa tam v tom čase (akcie) neoplatí chodiť. Ja tam neidem a asi nie som sám. Stalo sa mi to na začiatku parkrat a preto to nehram (mapy 5-....).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. DC-KING

    DC-KING User

    Nevím čemu se divíš, nesmíš tu hru tolik prožívat, jako tyhle pracák klany, venku je taky hezky a ano tahle hra je díky multiklanum v tahu , i v životě lidé lozí do určitých partií , tak je to i v této hře , a ano klan si trefila, ti střílej i vlastní pro tituly, na malým mě taky bezduvodně sundala ta okřídlená z bw na vlastních, hra je díky nim v tahu a hráči taky díky nim odcházej, mě je to celkem šumák, mám rodinu a žiju mimo internet tak at se daří :)
     
    **rozárka**, *Firefox1* a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    **rozárka** - Ak mate spolu war, tak sa netreba divit. Treba poziadat svoj klan o pomoc v takychto pripadoch a pokial ti nevedia pomoct, tak treba prehodnotit posobenie v klane.
    Zial poznam aj ja situaciu v hre, ked vela hracov zaklada klany a stale su nove a nove a ledva tam je par aktivnych hracov, potom sa divia, ze ich kazdy dava. Treba zahodit svoje ega a pospajat sa do jedneho silnejsieho, ked chcete byt silnym klanom rovnocenny super.
    Co sa taky jednotlivcov, tak poznam hracov aj bez klanu a su v TOP50 v tejto akcii, cize ked niekto chce da to, ale treba na to nejaky cas obetovat, sledovat situaciu v hre, kedy je tam menej hracov, zalozit silnejsiu skupinu a spolu sa da uloha krasne porobit. S malym uctom som ju dal v pohode aj sam, kedze uber pirati su aj na 4-5 a tam to treba skusit v neskorych hodinach ;)

    Kedze tema sa tyka piratskej akcie a diskusia na tu temu bola vytvorena, tak tuto uzatvaram.
    Dalsiu diskusiu smerujte sem: Diskusia k Warbond: Nájezd na piráty

    Duplicita,LOCK!
     
    *Firefox1* a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.