Misia Mocenské vákuum nejde splniť

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Reknat415, 24/7/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Reknat415

    Reknat415 User

    Zdravím mám problém s touto misiou za úlohu mám v poradí plniť ciele a prvé je upgreadovať štít duraniom a lasery prometidom spravím to dám tam jeden desať sto tisíc a nedá mi to za splnené tým pádom to nemôžem vôbec dokončiť celú misiu ako to mám teda upgreadovať aby mi to zobralo a mohol som dokončiť misiu ?
     
  2. Severus

    Severus User

  3. Reknat415, zeptej se autora tohoto příspěvku zde : #15
    On je totiž čarovný.:)
     
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Reknat415 není to jenom tenhle úkol,
    jsou tím poškozeni všichni úkoly, kde třeba upgradovat rudu na lasery a rakety.

    A dále bych Tě chtěl požádat, aby si se k moderátorům zde na fóru choval slušněji.
     
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Reknat415, dobré zprávy, BP detekoval problém a až skončí akce GoP, tak se budou snažit v nejbližší době o opravu a restart s opravou bugu. (údajně ještě tento týden).
    jen podle diskuse na discordu o nějaké kompenzaci za propadlý booster pro nováčky nějak nechtějí slyšet...
    no uvidíme:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.