misie na BL mapach

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem pecko, 12/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pecko

    pecko User

    Ahojte, jedna mala otazka su este ulohy na BL mapu? pretoze mne sa stratili, mam ich len od lvl 24 som lvl 23 a nepamatam si zeby som ich urobil vsetke.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    pecko - ulohy na BL mapach su v pocte 15+60, pricom tych 60 je rozlozenych na 35+25, kde tych 25 uloh je az od levelu 24. Pokial mas level 23, tak tych zvysnych 25 uloh nemozes tym padom robit.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

  4. pecko

    pecko User

    35. Směrovaní motivace: Znič Mindfire Behemoth 10x
    Odměna: Šifra Black Light 1, A-BL 30.000, BZ 150.000.000, Čest 50.000.000
    50 000 000 cest :) keď ich mám spolu 480m? poslednú som neurbil, ani som nikdy nenicil Mindfire to by som si pamätal. Viem že som sa pokúšal urobiť túto úlohu 20. Redukce stáda: Splň tuto misi během 2 Min. 40 Sek.! Znič Impulse II 20x
    Odměna: BZ 35.000.000 Čest 1.500.000
    Takže neviem kde sa stala chyba. Ešte štastie že mám tie nové úlohy. BP ani neporiešilo úlohu z minula kde mi vymazali zostrel NPC, ale toto je iná káva.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    pecko - dufam, ze vies o tom, ze tieto ulohy sa neukazu vsetky, ale musis ich plnit jednu po druhej. Ci si nahodou nejaku neprehliadol.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak taky záleží, jak má nastaveno zobrazování úkolů na NYX, ale když si zobrazí zamknuté úkoly (ten zámeček zakliknout), tak rolováním myší dolů v úkolech se mu tam zobrazí zavřené úkoly a hned první nad nimi je ten aktivní úkol.
    koukni sem :
    [​IMG]
    a úkoly pro 24 level vypadají takto :a jsou situovány nahoře v úkolech
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 12/11/19
    ║╦ąm€n╦h║ tohle ocenil(a).
  7. pecko

    pecko User

    OK lock, našiel som ju, ako ihlu v kope sena, ale aj tak za všetko dík a prepáčte za moju nepozornosť ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    pecko - myslel som si, ze tam niekde budes mat tu ulohu, len usla tvojej pozornosti, ale dolezite je, ze sa to vyriesilo ;)
    Pokial budes mat dalsie otazky, tak si najdi prislusnu diskusie a nevahaj sa v nej spytat.

    Zodpovedane, LOCK!
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.