Mizení surek z generátorů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Vyhasínající_DIODA, 7/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím,
    můžu vědět proč mizí šutry z lodi? Promerko budiž to není taková škoda ale seprák je už škoda velká... Už jednou sem o tom psal ticket, ani odpovědi se mi nedostalo a zdá se že BIGPOINT s tím nic neudělal... Nebo zapnul ubíhání surovin v generátorech na real time? o_O
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. jaritko

    jaritko User

    Suroviny v generátoroch sa vždy míňali v reálnom čase.
     
  3. no ale ne když sem nehrál
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    Minali sa aj ked si nehral.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. od kdy?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. jaritko

    jaritko User

    Tak čo si ja matne spomínam, 11 rokov určite. Pred tým som nehral, takže to nemôžem tvrdiť s istotou, ale predpokladám, že to tak je od zavedenia danej funkcie do hry.
     
    Fazer7λητк a *SATKO* tohle ocenili.
  7. josef402

    josef402 User

    tak tak co to hraju 10+let tak mizi
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Jestli je to 11 let tak toho bych si všimnul
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. siux

    siux User

    Vyhasínající_DIODA,

    tak jsi hodně málo všímavej, když jsi se po 11 letech nevšiml, že suroviny mizí z generátorů i když nehraješ.
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    Nechci Vám do toho moc kafrat, ale pro někoho je reálný čas ten, který stráví na hře a nic jiného neznají, tak se hned na něj nezlobte, že to jako vyhasínající není schopen hned napoprvé rozlišit?
    Buď rád Vyhasínající_DIODA, že jsi nepřišel o seprom v laserech, protože BP ho odebíral spravedlivým scriptem.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  12. MINNORIT

    MINNORIT User

    Zohy v už si počul o spravedlnosti v čine??? :) šak maju 70% akcii v BP neni sa čomu čudovat :cool::p:D a v demokracii tiež nenajdeš spravedlnost :p:D:D:D
     
  13. Zohane ne každej tu hru prožívá jako TY. Navíc meleš z cesty tak nekomentuj, když ani nejsi schopen doskutovat k tématu...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/6/20
  14. Punisher - jasně ale real time i v offline? Co si pamatuju, tak jsme se povětšinou při vybírání login bonusu snažili ztrávit co nejméně času právě kvůli surkám a taky úplně nechápu jak za den zmizí 10k minut z času promerka v generátoru.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Forkys

    Forkys User

    Vyhasínající_DIODA,
    suroviny z generátorů mizí v reálném čase i když jsi offline. A to již několik let.
     
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    Vyhasínající_DIODA, napsal :
    Máš k tomuto tvrzení i nějaký důkaz?
    P.S. A ubývá to i v real time když jsem online? Nějak se v tom zase ztrácím.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  17. jedine co se neubiralo na case byly zesilovece jen kdyz jsi hral ted to nedokazu posoudit jak to je pac uz dlouho jsem si neporidil jinak surky jedou i kdyz nehrajes
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Zohane nauč se číst....
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    A já jsem si myslel, že to umím, ale ty nepochopíš, že anglicky napsaná písmenka mi svým významem nic neříkají a nikdo mi to zde nevysvětlil.
    P.S. Zapomněl jsi nám dodat důkaz tvých tvrzení? Nebo taky máš potíže s chápáním psaného textu? A na foru se nesmí psát nepravdy.:rolleyes:
     
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kedze hrac odpoved na otazku uz dostal, tak temu uzatvaram. Pokial by boli dalsie otazky k vyuzitiu surovin, tak ich mozete polozit v diskusii na to urcenej: Diskuze: Skylab

    DUplicita,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.