Oznámení Mizí štíty

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem jan42, 9/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jan42

    jan42 User

    Zdravím, mám problém s tím že mi po nějaké době zmizí štíty , hned si toho většinou nevšimnu ale prostě mám štíty v lodi a ve hře taky ale prostě jak lítam tak si za nějakou dobu všimnu toho že u štítů nemám žádné číslo tak se leknu jestli mi nepopukali letouny a koukám letouny mám tak kouknu do hangáru tam štíty taky mám ale ve hře je nemam :/ a to není poprvé


    Jde to vyřešit relogem ale rád bych věděl proč to dělá :/ jestli to jde považovat za bug ?
     
    Naposledy upraveno: 9/12/17
    -baghira2- a krtko458458458 tohle ocenili.
  2. S týmto som sa nestretol , ak problem pretrváva tak skus prehodiť vybavu do ineho dizajnu a spať .
     
    -baghira2- a jan42 tohle ocenili.
  3. Warden

    Warden User

    jan42: Doporučuji zkusit z lodi vše vyhodi pomocí ozubeného kolečka v hangáru v obou konfiguracích a poté výbavu naházet zpět do lodi. Dej prosím vědět, zda to pomohlo.
     
    jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. jan42

    jan42 User

    Minule to pomohlo :) ale toto jsem vyřešil právě tím relogem takže odstranění konfigurace už vyzkoušet nemůžu.. až se mi to zase stane tak to zkusím ještě ;)

    Ohledně toho včerejšího výpadku , jsem rád že sem 5 minut před výpadkem vylezl ze Zety :D ale to je OTP
     
    krtko458458458 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Warden

    Warden User

    jan42: S tím výpadkem si myslím, že bys v Zetě neměl problém. Kdo byl na mapě většinou létal dál. Jakmile ses ale z mapy odlogoval, byl to konec hry.

    Mohu tedy toto téma uzamknout?
     
    krtko458458458, jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. jan42

    jan42 User

    Hele nemyslím si :D mě to odpojilo samo ... prostě najednou začlo vytváří se spojení :D mužu ukázat

    :D :D :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    jan42 Jejda, ještě i o výpadku umíš natočit video. Musel sem se chytit za hlavu. :D
    Příště udělej, ze všeho možného na darku video. Tohle byl opravdu nářez. :D
     
    jan42 a krtko458458458 tohle ocenili.
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    jan42 - ja som par minut pred vypadkom vypol hru, cize ma nestihlo odpojit z hry, ale viem, ze padlo vsetko :) Dolezite je, ze to uz ide.

    Este nejake otazky k teme? :)
     
    jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. vypadol len cz1 server alebo všetky ? ani fórum nešlo bude odškodnenie ?
     
    jan42 tohle ocenil(a).
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    Vypadli komplet všechny. Byl sem zrovna na GE5, když se to stalo. Naštestí sem byl dřív odhlásen.
    Kvůli tomu mi propadlo přihlásení na GA2, GA5 a US3. Tragedii z toho zrovna nedělám.
    Akorát 26 prosince získam na tých servrech odměnu za 25 den. Toť vše.
     
    Naposledy upraveno: 10/12/17
    jan42 tohle ocenil(a).
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  12. jan42

    jan42 User

    Vím vím :D pojal jsem to taky jako srandu ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Warden

    Warden User

    Vzhledem k tomu, že jsme již původní téma opustili, dovolím si toto vlákno uzamknout.

    LOCK
     
    jan42 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.