Chyby Modrátor neustále banuje aj ked sa neporušujú pravidlá

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Adrsto, 20/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Adrsto

    Adrsto User

    "Tvůj chat byl zablokován. 20. 3. 2021 v 22:03 se můžeš opět přihlásit.
    [Nepodložené obviňování na chat nepatří.(Charlie).]"

    Požadujem okamžitý unban a potrestanie moderátora Charlie za zneužitie postavenia moderátora.
    Jeden hráč sa opýtal čo znamená to zbieranie boxov (podezrelé chováni) a ja som si z neho priateľsky vystrelil a napísal som mu, že je botka. A aj keby som to myslel vážne, tak som žiadne pravidlá neporužil kedže niečo ako "Nepodložené obviňování" v pravidlách neexistuje a ani nezmienuje.

    Tento moderátor neustále terorizuje celú hernú komunity neopodstatnenými banmi takže trvám na postrestaní.
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Keď tak listujem v Pravidlách chatu:

    stojí tam aj toto:

    Drobné prehrešky:
    Ohováranie alebo obviňovanie iných hráčov z nečistej hry


    moderátor Charlie je tu ešte krátko. Má tu založenú aj vlastnú tému: Charlie
    Ak by si si prečítal, ako sa všetkým na fóre predstavil, lepšie by si ho pochopil.

    Adrsto prepáč, ale o 24/7 máme my ako hráči: zakázané vyjadrovať sa na Chate hry.

    V pravidlách sa aj uvádza:
    "Tento zoznam nezahrňuje všetké možné prehrešky, preto si tým hry DarkOrbit
    vyhradzuje právo zakročiť i v prípade nevhodného chovania, ktoré tu nieje uvedené.

    Čo TI na to, mám viacej povedať? Je veľmi smutné že 24/7, si už v hre môžu robiť čo chcú.

    Vieš snáď ako sa rieši unban?
    Podľa: Pravidla žádostí o zrušení banu a udělení banu a v sekcii Chat
     
  3. Adrsto

    Adrsto User

    Je mi jasné, že sa mám na chate vyjadrovať slušne. Ale dať ban za malé poštuchnutie je ž trochu cez čiaru. A videl som ako ten moderátor zabanoval 5 hráčov za 3 minúty. Nejdem ich obhajovať, neviem za čo to dostali ale ak mu niečo prekážalo alebo vadilo, tak ma mal na to upozornit pretože nie každý má také znalosti v pravidlách hry.
     
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Adrsto v tom máš pravdu. Malé poštuchnutie, je ešte na chate hry prípustné, pokým viem.
    Moderátor Charlie je tu nový. Snáď to bude s ním lepšie, ak sa dlhšie na chate aklimatizuje.

    Predsa obaja vieme: že vulgárne, hanebné, opĺzle a agresívne vyjadrovanie na Chat hry nepatrí.
     
  5. Adrsto

    Adrsto User

    Aha tak dakujem za info, aspoň viem, ako to teraz skutočne je :D
    --------------
    Presne, nováčik. Som zvedavý, koľko tomu nováčikovi ešte prejde.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.