Modul pre absorbáciu štítov

Diskuze na fóru 'Aktualizace a nápady' zahájená uživatelem steineckercookie, 9/12/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Myslíš si že môj navrh má význam a prijal by si to v hre?

  1. Ano.

    1 hlasy(ů)
    100.0%
  2. Nie.

    0 hlasy(ů)
    0.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravíčko,rozhodol som sa sem pridať tento návrh kedže som znova velmi aktívny hráč tejto hry a našiel som jeden obrovský problém aký tu na orbite máme!
    Aktuálne tu je meta hrať s obrovskou prieraznosťou ktorej sa nedá nijako brániť a hra je brutálne nevybalancovaná. Pýtam sa načo sú nam aktuálne štíty (okrem pve) ked su nám k ničomu? :)

    Tu v podstate navazujem na svoj hlavny navrh ktorým je absorbácia štítov.

    Tieto moduly by znova vybalancovali hru,pridali význam štítom a spravili fighty zaujimavejšími.
    Moduly by sa dali získať tak ako tie čo su aktuálne v hre.

    Myslím si že toto v hre malo byť od dna od kedy pridali prieraznosť a týmto zbytočne nevybalancovali hru.
    Toto by nebola novinka,iba detail ktorý by dokázal opraviť aktualnu rozbitosť pvp hry.

    V podstate extrémne jednoduchá drobnosť ktorá dokáže opraviť hru,dakujem za pozornost:)
     
    maronon, -baghira2- a zdarec1234 tohle ocenili.
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

  3. za mě totální blbost,protože je stejně budou používat už tak nesmrtelní hráči s nabugovanymi moduly na dmg
     
    maronon, Pitrs73 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    steineckercookie - pozri si formaciu crab, ktora bola vytvorena prave na vyssiu odolnost proti prieraznosti stitov. Taktiez profil pilota, presnejsie hustota stitov.
    Zial toto ani z daleka nepripomina navrh. Preto to uzatvaram.
    Precitaj si toto: ČTĚTE: Než přidáte nový návrh!

    LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.