Podpora Moduly k lodím

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem CharlieSheppard, 19/2/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den mám problém na účtě.

    Udělal jsem si event a cíle. Nasbíral jsem si suroviny abych si mohl sestavit
    moduly k lodi SOLARIS vše jsem udělal jak jsem měl. Moduly jsem sebral ale jak
    jsem se koukal tak nemám tyto moduly nikde, jak invetář, ani hangar prostě je
    nikde nemám posílám o jaké moduly jde:

    Získal(a) jsi 1 SPC-XV01. (popisku v montáží se píše že je to pro loď BERK a
    Solaris ale v inventáři ho nemám )

    Získal(a) jsi 1 DMG-XV01. (popisku v montáží se píše že je to pro loď BERK a
    Solaris ale v inventáři ho nemám )

    Získal(a) jsi 1 SHD-XV01. (popisku v montáží se píše že je to pro loď BERK a
    Solaris ale v inventáři ho nemám )

    Získal(a) jsi 1 HP-XV01. (popisku v montáží se píše že je to pro loď BERK a
    Solaris ale v inventáři ho nemám )

    Výpis z deníku:
    14.02.2023 - 16:49 Obdržen předmět: SPC-XV01
    14.02.2023 - 16:50 Obdržen předmět: DMG-XV01
    14.02.2023 - 16:51 Obdržen předmět: SHD-XV01
    14.02.2023 - 16:51 Obdržen předmět: HP-XV01

    Mohly by jste se prosím na můj účet podívat protože mě to opravdu nedává smysl že
    jsem si to skutečně sestavil, udělal sebral a nikde nic nemám. přitom v popisu
    montáže je napsáno SOLARIS A BERK loď

    ID čislo:
    172556762

    Server:
    GE5

    Děkují za pochopení a vyřešení problému

    PS: psal jsem i na podporu, a je skoro týden pryč a podpora neměla ani ten čas a chuť napsat svou odpověď jak to vlastně celé je. Jo oni napsaly že to přeposlaly dal ale nic se neděje bez reakce :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    CharlieSheppard, ''To bude jistě jen drobná chybička v překladu, zvykej si.:cool:
     
  3. Je tam napsáno, že je vyšší pravděpodobnost, že je to na tyhle lodi, ale může to bejt pro úplně jiný lodě, ne?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    CharlieSheppard v montáži se píše toto Screenshot_5.jpg což znamená, že je vyšší šance získat ho na loď Solaris nebo Berseker. Moduly jsi obdržel, ale na jiné lodě.
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  5. CharlieSheppard když hledám nestabilní moduly, otevřu si montáž a restabilizace a tam se ti ukážou všechny nestabilní moduly, které máš.
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  6. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.