Návrhy Motivace k vyrovnávání sil (autobalance)

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -xghost-, 22/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chtěli byste tento návrh realizovat ve hře?

  1. Ano

    31 hlasy(ů)
    64.6%
  2. Ne

    14 hlasy(ů)
    29.2%
  3. S úpravami (napiš jakými)

    3 hlasy(ů)
    6.3%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. baty77

    baty77 User

    Kubino to v podstatě vystihl. Bylo by sice docela náročné zorganizovat těch 500 nebo 1000 lidí, ale jak víme, vše lze zmanipulovat. Takže bych si tipnul, že aby si pár desítek lidí vydělalo, bude jejich jediná herní aktivita zakládání multiúčtů k ,,převážení" té dané firmy a následný přestup ke slabší.
    _______________
    Edit: Abych dořekl, co jsem chtěl: Pak by bylo na servru přihlášených klidně 40 - 50 000 účtů a aktivní by byla jen jedna pětina no. Takže realizací tohoto návrhu by teprve začal pushing ve velkém.
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  2. -xghost-

    -xghost- User

    Kubino: To by nefungovalo. Výše postihu by se měnila okamžitě podle poměru v počtech hráčů mezi firmami toho času. Takže půjde první - dobré, druhý - dobré, tisícátý už to bude mít podstatně horší, atd. To by museli přestoupit všichni úplně přesně najednou a informace o tom, že to udělali by museli dorazit úplně najednou... Jinak přijde mi, že právě teď se BP snaží docela pěkně vychytat starší mouchy na hře (viz refactoring, LoW, Battleray...)

    baty77: Ten pushing ve velkém - vytváření mnoha tisíců účtů, aby se uměle posílila jedna firma - a tu pak opustit, to mě nenapadlo. To by sice také nemohlo dělat pár lidí (vytvářet tolik účtů), ale dít by se to mohlo. V tom vidím docela velký problém. Zkusím vymyslet nějakou úpravu (případně poraďte).

    EDIT: No takový první nástřel - aby se počítali jen hráči od urč. levelu... Slabší by tolik neovlivnili hru (akce, pld, ...). A samozřejmě nevyplatilo by se levelit ty tisíce účtů kvůli jednorázovému přechodu za pár tis. U.
     
    Naposledy upraveno: 29/3/15
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  3. Kubino

    Kubino Guest

    -xghost- podľa toho ako si uviedol príklad je to nastavené na nejakom percentuálnom vyvážení, preto by to ani 1 a ani 10 hráčov nezmenilo. Možno 500. A ako píše baty77 multiúčtami by sa to ovplyvňovalo, takže, reálne by to bolo, ide ale o námahu, nastavenie systému (ako píšeš koho berie do úvahy a koho nie) a či by sa to vlastne vyplatilo.

    Ako vravím, ja som za, ale kedže viem čo vy nie, obávam sa realizácie. Ale možno som len pesimistický. Každopádne podporiť to podporím a už mlčím o_O
     
    -xghost- tohle ocenil(a).
  4. Jupiter33

    Jupiter33 User

    podlemě dobrý návrch teď momentálně jsem chtě přizvat do klanu který i na forum psal že hledá cz3 vru a
    psal že jo já jsem mu odepsal a asi za 2týdny se ozval a řikal že jse přidal k mmo a jestli to nevadí
    ale my jsme byli vru a tak jsem ho nakonec odmítnul.Za mě ano!:)
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.