Chyby Možnost 2x zakoupení stejné formace? Co to probůh je?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ≈ΖĮ©ĦMαĵŝŧ€®≈[VWV™], 10/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý večer,

    mám tu ne zase tak závažný problém, nicméně za adekvátní řešení stojí. Nakoupil jsem teď k večeru 3 (resp. 4) formace, které mi ještě chyběly, poněvadž se slevou a s nynější akční slevou jsou za pusu. Jaké bylo ale moje překvapení, když jsem měl za to, že mám nakoupeno (ne vždy mi ta tabulka říkající "Obchod úspěšně uzavřen" správně vyskočí) a v přehledu formací ve hře mi chyběl Dvojitý šíp. No, tak jsem si řekl, asi se to nekoupilo, koupím znovu a přinejhorším mě to upozorní na to, že už příslušnou formaci mám, stejně jako je tomu u designů (u pár, u kterých jsem toto zkusil). No ale předpokládal jsem špatně a tak když se podívám do inventáře do "O letounech" tak tam mám bohužel skutečně 2x ten Dvojitý šíp. Chci se zeptat, jak je možné, že obchod nemá i pro takovéto případy zámek, protože je opravdu sprosté, aby člověk v krajním případě utratil 125.000U za Netopýra (úplně klidně omylem), kterého už má. A zároveň se chci zeptat, zda-li je nějaká možnost refundace, protože dle mého názoru by toto měla hra mít ošetřeno a nemá.

    Děkuji a pravděpodobně napíši na podporu a pokud mi to náhodou nevyjde, tak otevřu vlákno o tom, aby se toto změnilo a nějaký příští nebožák, kterého by toto také mohlo potkat, je uchráněn.

    Výpis z bilance a deníku zde, mohu samozřejmě dodat i screeny.

    10.02. 23:16 Doplněk zakoupen - 41,250 U. 10.02.2015 - 23:16
    10.02. 23:14 Doplněk zakoupen - 55,000 U. 10.02.2015 - 23:14
    10.02. 23:14 Doplněk zakoupen - 41,250 U. 10.02.2015 - 23:14
    10.02. 23:14 Doplněk zakoupen - 41,250 U. 10.02.2015 - 23:14


    10.02.2015 - 23:16Zakoupená formace letounů: F-06-DA
    10.02.2015 - 23:14Zakoupená formace letounů: F-12-BA
    10.02.2015 - 23:14Zakoupená formace letounů: F-06-DA
    10.02.2015 - 23:14Zakoupená formace letounů: F-04-ST
     
  2. Korben

    Korben User

    To si napíš na tú podporu, tu ti to nikto nevráti a pri každom nákupe sa máš presvedčiť čo kupuješ. Ja som tiež nakúpil kopec životov do brány v ktorej som mal ešte všetky životy. Jednoducho treba dávať pozor čo robíš a nie svoju nepozornosť dávať za vinu tomu že to ide kúpiť aj 2 krát.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. dobrý postřeh , na toto si musím dát pozor, ale nebylo by od věci, kdyby koupené formace z obchodu zmizeli, tak jako letouny, pokud jich máš 8 (bavíme se o iris a flax), protože stejně jdou přes všechny lodě v hangárech.
     
  4. Korben - Ano, napíšu a uvídím... :) Nepozornosti bych to nepřisuzoval, neboť opravdu chvíli trvalo, než se mi tam ten Dvojitej šíp ukázal a to i při druhé koupi. Nebýt to relativně za babku, tak jsem z toho fakt "na větvi"...

    »†prchlik†« - Dobrý a drahý na to, že je to 41,25k Učka "za nic". Jak říkáš, přesně tak bych to udělal! + radši ještě veškeré designy na cokoli, pokud to jde koupit 2x...


    Edit: Napsal jsem tedy už i na podporu a doufám asi v nemožné... Jinak ani v offico FAQ o Letounech nevarují hráče před dvojím zakoupením; hádám že jsem možná jeden z velmi mála smolařů, kterým se toto povedlo a Dvojitý šíp je pro mě opravdu "dvojitý" :D:rolleyes::confused:....
     
    Naposledy upraveno: 10/2/15
  5. Korben

    Korben User

    Nikto ťa nebude pred nákupom varovať, jednoducho je tam hláška či to chceš kúpiť. Pre niekoho je aj 40K účka dosť. Ja som pre svoju nepozornosť minul viac ako 100K účka a bohužiaľ bola to moja nepozornosť. Teraz dobre pozerám čo robím. :)
    Ak s ti to načítalo neskôr, tak to by som prisúdil odozve internetu, no ak sa ti to nezdalo, mal si si preveriť aj bilanciu. Na budúce radšej 2x preveruj, je to istejšie :)

    OT - post zmazaný.
     
    Naposledy upraveno: 11/2/15
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Pri designoch to je ošetrené, pri formáciách nie. Pri registrácii súhlasíte s tým, že vám je aspoň 12 rokov a rodičia súhlasia s hraním hry kde sa dajú použiť reálne peniaze. Ľudí starších ako 18 neriešim, ľudia od 12-tich vedia čítať a logicky uvažovať preto ak si človek dá pozor nekúpi 2 krát istú formáciu :)

    postman to čo chceš je irelevantné, neviem prečo si zamieňaš pojmy, Apis a Zeus sú 9. a 10. dron, nemajú s irismi nič (len podobný vzhľad). Ak chceš Iris si ju zakúp alebo vydraž, Apis nie je Iris.
     
  7. Kubino - Ano, přesně jak říkáš - u designů (zkoušel jsem na nepotřebném účtu) je to ošetřené a přesně to samé jsem čekal u formací no a hold mám tuplovanej tuplák no :) . A řeknu ti to ještě jinak - v momentě, kdy naloguju a herní log mi napíše "Úspěšně jsi splnil misi ,Skylab'", splním bránu nebo úkol akce a začne mi vypisovat o splnění desítek jiných úkolů, které už mám dávno splněny jsem poslední dobou tak trochu dezorientován. Proto by pro mě ani nebylo nic nového, kdyby mi obchod i po kliknutí skutečně (i třeba kvůli odezvě) tu formaci nekoupil a tím pádem bych tedy do toho musel jít 2x. Takže prosím, nesnažme se v téhle věci shazovat někoho na úroveň malého dítěte - všichni děláme chyby a všichni víme, že i hra má nejednu chybu; já to psal na podporu, česká jako obvykle nijak valně nepomohla, zkusím tedy ještě jednu zázračnou paní ze zahraničí, která mi pomohla s něčím, čemu bych nikdy před tím nevěřil. Nejde mi ani tak o to Učko jako o uznání toho, že hra se v tomto případě (u koupi formací) nechová tak, jak je člověk všude jinde zvyklý a zajisté v příštích dnech otevřu zde i na zahraničním fóru vlákno, kde budu apelovat, aby se toto nějak revidovalo např. tak, jak napsal »†prchlik†« .

    PS: Píši vědecké texty pro semináře Karlovy univerzity a pyšním se již druhou velmi zdařilou středoškolskou prací, přičemž první se probojovala na přední příčky celostátních soutěží. Tím spíše pak od okolního světa tak trochu "předpokládám", že alespoň základní věci jsou v něm promyšleny a udělány správně a neodporují něčemu, čemu říkám "zdravý selský rozum". V tomto případě si troufám tvrdit, že tomu tak zcela není a tak je na místě to konstruktivně řešit. :)
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    ≈ΖĮ©ĦMαĵŝŧ€®≈[VWV™]

    tak to som ti napísal aj ja, že to tam ošetrené nie je avšak aj keby napíšeš priamo BP nejak to nevyriešiš, je na nich čo a ako chcú opraviť a to robia prosredníctvom určitých hotfixov, nie kedy im kto napíše :) Inak neviem kde som sa koho snažil označiť dieťaťom ale ok, beriem to ako bariéru medzi CZ a SK jazykom.

    Btw. nechápem to tvoje PS, na fórum chodí viacero uznávaných ľudí v rôznych oboroch ale nikto sa tým nepotrebuje chváliť, ale inak super, nech sa teda darí.
     
  9. Kubino - Všiml jsi si, že to ale neřeším nijak škaredě? Ve svém příspěvku tvrdíš, že i dvanáctileté dítě by nemělo mít problém porozumět plně nákupům a dalším principům hry. A já tvrdím, že i přes veškerou moudrost světa, kterou jsem já či kdokoli jiný mohl pobrat

    1. děláme všichni do jednoho chyby
    2. pokud se drtivá většina věcí a jevů chová v dané oblasti logicky, člověk pak má tendenci předpokládat a důvěřovat, že tomu tak bude i u pomyslné menšiny, která už taková být nemusí

    a proto moje PS neber, jakože se tu chci chlubit, ale jako apelaci na to, že někdy něco uděláš v dobré víře toho, že je to správné a pak jakoby ti čas sejmul brýle (ve variabilní barvě) a je to úplně jinak...

    A zároveň tu nechci hned zítra zařídit kompletní změnu obchodu, však jsem napsal, že o tom založím vlákna a hodlám to konstruktivně řešit jak v nich, tak i tam, kde myslím, že se mi může dostat pomoci.

    S tímto jsme za? :)
     
    -Lord-JOHNNY- tohle ocenil(a).
  10. Kubino

    Kubino Guest

    ≈ΖĮ©ĦMαĵŝŧ€®≈[VWV™] som nevedel na čo narážaš, už mi je jasný ten post :) Tým som chcel povedať len toľko, že každý súhlasil s VOP a je jasne dané kto môže hrať hru, to je tam pre prípad keby niekto napíše, že "ako to mal vedieť" a "neprečítal som si to, klikal som inde" a podobne. Samozrejme sa človek pomýli ale to máš v hre veľa vecí, kde sa môžeš pomýliť, kupríkladu kúpiš slot-CPU za urídium v aukcii (preklik), kúpiš SAR-02 miesto SAR-01 a podobne. Pri urídiu to o to viac zabolí a preto má každý 2 možnosti - prvou je, že poprosí na podpore či sa nedá predmet zmazať a vrátiť urídium, že šlo o preklep. Druhou je zmieriť sa s tým a využiť čo človek kúpi aj keď v prípade formácie (duplicitnej) či slot-CPU sa to ťažko mávne rukou.

    Nehovorím, že ak je ošetrený design prečo nemôže byť aj formácia, ale v hre by som ti vedel vymenovať viac vecí, kt. by mali byť ošetrené. Nie všade však môže byť "poistka" pre omyl hráča. Samozrejme ak spracuješ tému s jasným návrhom zlepšenia nevidím dôvod prečo by sa to nemohlo posunúť BP.
     
  11. Kubino - Poprvé, co jsem se při otevřeném a konstruktivním přístupu s někým z moderátorského týmu dočkal takového porozumění a souhlasu, máš mé velké uznání. Dneska snad (záleží, jak moc rychle to přeložím) zkusím napsat na tu zahraniční podporu a uvidíme, napíši slušně a popravdě co se stalo, připojím výpisy i fotky a snad mi vyhoví; vlákno na fóru bude výhledově - čeká mě docela plný víkend :)
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.