MS 2014 vo footbale ''Darkorbit''

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem dadadadinka15, 12/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahojte jelikož se začali mistrovstvý světa ve footbale bude zde přidaných mnoho věcí ale mne nejvíc zaujeli designy.
    Bude i payment na designy?
    Budou se dat koupit i v jinej den jak je dnes (12.6.14)?
    Za odpověď vopřed ďekuji :)
    A prosím neLOCKNITE to skvor ako dostanem odpoed.
     
  2. Korben

    Korben User

    Čo bude nevieme, ale dizajny budú už asi len tie ktoré sú v ponuke a myslím že sa budú dať kúpiť počas trvania akcie.
     
  3. Genesis

    Genesis User

    A mohu poprosit o informaci do kdy je tato akce? děkuji :)
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  5. Genesis

    Genesis User

    Ano to jsem četl ale není tam žádné datum tzn. do konce mistrovství? a to je prosím pak do kdy :)
    EDIT : Ah ano koukám že je tam opravdu napsána doba trvání "celý měsíc" ale mohl bych poprosit o upřesnění akce na boxy? jestli budou taktéž celý měsíc .. Já si myslel, že je to pouze dnes a tak jsem víceméně nonstop kvůli UBR-100 jelikož se to upravdu vyplatí a za to BP musím pochválit .. aspoň vyburcuje zas k masivnějšímu boxýkování :D
     
    Naposledy upraveno: 12/6/14
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Genesis - nuz ak tam nie je datum,tak predpokladam,ze to bude do konca MS,teda kym tie MS nevyhra jedno muzstvo ;)
     
  7. To znamená že i footbalove designy budou ke koupje do konce MS?
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    dadadadinka15 - k tomu sa ti uz vyjadril kolega vyssie.Malo by to tak byt,ze kym su MS,tak by mali byt dostupne aj tieto designy,kedze kvoli MS ich znovu dali do obchodu.
     
  9. Ďakujem za odpoveď ;)
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  11. Nie dakujem za rýchle odpovede
    P.S nezabudnite dat UZAMKNUTE LOCK ;)
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Neboj to nezabudneme,len aby sa nestalo,ze sa tema uzamkne a hrac ma k nej suvisiacu otazku a vytvori dalsiu temu nanovo. ;)

    Zodpovedane,uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.