Můj účet Darkorbit.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem trpaslik72, 14/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. trpaslik72

    trpaslik72 User

    Ahoj,
    Chtěl bych změnit svůj email, jelikož jsem zapomněl heslo k mému starému mailu. Šlo by to nějakou cestou? Udělám všechny testy k identifikaci.
    Nick: trpaslik72

    A když tak se omlouvám, kdyby tohle téma sem nepatřilo.
    Děkuji.
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= User

    trpaslik72 a zkoušel jsi si obnovit heslo ke starému emailu?
     
  3. trpaslik72

    trpaslik72 User

    Zkoušel jsem, nešlo to můj mail byl připojen k mému číslu, a to číslo jsem zrušil
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= User

    trpaslik72 a záložní email na který by sis mohl poslal zapomenuté heslo sis tam nenastavoval? Nebo kontrolní otázku? Případně pokud vede poskytovatel emailu zákaznickou podporu, kontaktuj je. Dej nám pak prosím vědět jak to dopadlo.
     
  5. trpaslik72

    trpaslik72 User

    Odpověděli že to mají šifrované nelze mi dát heslo k emailu. Nedal jsem si záložní email ani kontrolní otázku. Dal jsem jen tel. číslo, které jsem zrušil :D

    Takže bych chtěl tenhle účet na jinej email.
    Pokud by to šlo hned tak na email smazane
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/12/17
  6. =Marvin=

    =Marvin= User

    trpaslik72 tak zkus kontaktovat podporu hry, popiš jim pořádně svůj problém a uvidíš zda ti s tím dokážou pomoci.
     
  7. trpaslik72

    trpaslik72 User

    Ok dobře kontaktuju. Děkuji.
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    trpaslik72 - tu na fore ti uz nemame viac ako pomoct. Treba udrzovat email spojeny s hrou stale aktivny a aby hrac mal k nemu pristup.

    Hrac odoslany na podporu hry.

    LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.