Multi-firemné klany a ich diplomacie - Riešenie?!

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -••ÐełteN••-, 3/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Vyrieši tento návrh problém s multi-klanmi a ich diplomaciou?

  1. ÁNO

  2. NIE

Výsledky jsou viditelné až po hlasování
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vdlucka

    vdlucka User

    ahoj nejde jen o ty multi-klany ale aj o to ze se tahle hra řiti na uplne dno to ze je tu treba akce na demanery a pritom se to strily jen 3klany protoze maji spojko s jiny mraci s jinych firem a jeste maj hrace s vru ve svem klanu tak to pak proc davat akce kdys si slabsi hraci nic nevydelaj protoze hraci s klanu war co to vse maj vybavene s tojho ze podvadely a pouzivaly programy a DO to povolilo tak proc vubec je davaj a ty klany navch by byl takovej ze pokut by se jakykoliv hrac s jine firmy spojil a vstoupil do klanu s jine firmy by dostal automatycky ban na ucet aj klany co by se spojily s jinych firem by dostaly trenba na mesic ban navsechny ucty aspon yb si to pak rozmyslely a akce bych udelal tak ze kazda firmy by mela sveho demanera a jine firmy by do nej nemohly na cizich firmach strilet aj by nesmely jit do hracu co strily tyhle akce aspon by si hraci mohly vydelat a pak by to melo smysl to hrat a chodit na akce to je aSIK TAK vse
    ---------------
    sory za muj pravopis blbne my klavesnice a proto pisu jak pisu
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/8/18
  2. To čo si napísal je úplna sprostosť. Prečítaj si to po sebe a uvedom si že je to vesmírna strielačka medzi 3 firmami. Ty chceš pre každú firmu zvlášť demanera ku ktorému druhá firma nebude mať prístup aby si si farmil v klude? Hráš predsa hru kde sa strielaju hráči. Tu ide aj o to že niekto na demanera chodí strielať hráčov a nie demanera. To už je vec každého hráča či sa bude brániť pri demanerovi alebo sa nechá strielať. A tie bany sú úplny nezmysel. Každý má nárok si byť v akom chce klane. Tu ide o to že multi-klany ruinujú celý princip a zmysel hry preto je táto téma. Takže v multi-klane by hráči mohli ostať stále, ale boli by obmedzený oproti hráčom hrajúcim za firmu, ktorú si zvolili. Existuje viac eventov, nie vždy sú zvýhodnený silnejší hráči, ani pri tomto nie su zvýhodnený. Demanera strielať môžeš. Ak tam prežiješ...
     
  3. Suhlas dost dobrý nápad :)
     
  4. V kazdej hre ked je nieco op - over power tak pride patch kde sa balancuje hra aby to stale bolo o tom. Jednedochu spravit mesiac prestupov bez skod . Aby to ludia stihli . Po mesiaci spravit klany cisto firemne napriklad eic klan automaticky ma vojnu proti mmo a vru. A naopak klan by musel mat len clenou firmy. Urobit denne misie na odstrel nepriatelskej firmy napr 50lodi za 100000 cti hraci by sa strielali. BP je len lenive a uz nevie co vlastne chce zo svojej hry . Cista clown fiesta .
     
  5. Mesiac prestupov bez škôd. A čo hráči čo stratili XY česti pri prestupe pred týmto mesiacom? Je to fér?
     
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    -••ÐełteN••- dobrá otázka. Ale musím oponovať, pretože v BP, sa už momentálne aj prestali starať o to, či je to fér.
    Rovno postavia hráčov pred hotovú vec, bez možnosti na to, aby mohli aj akokoľvek zareagovať. Skús to pochopiť.
    - V tejto hre sa už dávno, prestali starať o to; čo je to vlastne fér, čo činia.

    P.S.: Keby v nich bola aspoň štipka cti voči hráčom, už by veľmi dávno našli spôsob ako
    obmedziť multiklany; ktoré s prepáčením, im s plnou vážnosťou, fakt šliapu po ziskoch.

    Nápad hráča WaldynKODelpzie je zatiaľ, rozhodne ten nejlepší, aký v tejto téme a vôbec padol.
    A som za, vystihol to presne, nakoľko ako to prezentoval; je pre túto hru, to najlepšie riešenie.
     
    Naposledy upraveno: 20/8/18
    bhagira22 a Wings-scorpion-Ali tohle ocenili.
  7. Souhlasím s tímto návrhem a proto dám ANO.
    Chci změnu konečně aby zmizly z map klany které mají v popisku napsané ALL a na mapách mají u bitevních stanic také napsáno ALL
    Takhle jde firemní dominance do kytek.

    Dneska jsem to zažil stavím si stanici s klanem ze svým doletí jeden hráč z EIC co má klan ALL (WAR je to multiklan)
    a pak u něj je hráč z MMO co je v tom stejném klanu a co udělá tento klan?
    MMO začne střílet a EIC mu pomůže
    Ještě bych to upravil tak že pokud EIC bude pomáhat svým členům ze strany VRU a MMO tak ať ten EIC hráč dostane nějaký postih za to že pomohl. Protože taková firemní dominance fakt nemá smysl. A navíc tím BP odrazuje plno hráčů aby hrály tuto hru a pokud s tím BP nic neudělá tak aby vůbec do 5 let měl kdo hrát.

    Sloučili servery protože to nemohly utáhnout přestalo čím dál více hráčů hrát a stejně to brzy dopadne stejně že za 5 let sloučí zbytkové servery aby měli plné mapy. Opravte chyby v celé éře DO a uvidíte spokojenost hráčů a kolik se jich zase vrátí do hry.

    EDIT:

    Postavil jsem si stanici na mapě 2-6 a co bráníme v pohodě měli jsme dosti času ještě jsme nabíjeli stanici a tento klan:

    UNITED WARRIORS destroyed SΣИΛŦUS PØPULUSQUΣ ЯØMΛИUS's Indus Battle Station on the 2-6 EIC map!

    Mě zničil stanici a víte co bylo nejlepší že šli na mě 4 VS 1
    A k tomu všemu jeden EIC hráč pomáhal 3 hráčům z toho samého klanu mě zničit a jedná se o hráče VRU a MMO.

    Tak kde to do háje jsme!
    Porušování a obcházení systému v této společnosti co se týče naších firem a klanu.
    Zrádci ze všech klanu co tento klan mají,

    Je na čase je všechny potrestat konečně!!!!!!!!!!!! aby hra byla trošku spravedlivá!!!
     
    Naposledy upraveno: 30/10/18
  8. citace nevhodného (předešlého) příspěvku smazána.

    S tím mohu souhlasit, stejně by mě zajímalo kdyby existoval jeden jediný server kde by se dalo pouze koupit premko a žádná Helix, žádné ALL klany a další zda tento server by někdo hrál či ne?

    Já bych třeba dával jako vývojář DO pokud bych mě vlastní server tak firma co má SB tak třeba premko na 3 dny pro firmu, nebo DB na 3 dny, slevák a další věci ale to už tu asi bylo jen mimo nás tak :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/11/18
  9. Kazachsky

    Kazachsky User

    Já jsem tedy zahlasoval ANO

    Nicméně CZ server je hlavně o tom,že spousta hráčů vysloveně chce dělat druhým naschvály a chce mít ten pocit,že oni jsou ten strop serveru...A nebudeme si tu lhát,je to politka špatné hratelnosti,ale zase je to potencionál zisku pro BP (koupím si padesátku,abych ho dohnal v žebříčku, nakoupím boostery,abych je sundal,..)

    Co hraju na jiných serverech,tak je poznat,že my češi si chceme dělat naschvály,chceme si honit ego a podobné věci. Nikde jinde ta situace nebyla tak vážná. Spíše multifirma sloužila jako řešení hráčů,co nemají klan...Ne jako tady,aby to byla pouze kalená voda,protože někteří chtějí střílet všechno ve firmě,co je jenom pohne,protože prostě mohou.

    Možná je ta situace i tím,že nás dospělých už není většina,jak tomu tak bývalo....resp. neumím si představit,že by výše zmiňované věci dělal dospělý člověk...

    Dokud nezměníme pohled sami na sebe a nezačneme to brát jako hru a ne jako místo mindráků a vylejvání zlosti,tak nám žádné návrhy nepomohou :) Ale musím Tě pochválit za pěkný návrh...Za mě paráda :)
     
  10. CUNGES

    CUNGES User

    Jsem pro každý zásah do tohohle tématu. Dříve hrát proti vlastní firmě bylo tajemství,ale aktuálně ne má velmi negativní vliv na okoli a i na počet hráčů na serverech. Už i minimální zásah by byl pozitivem jako např zákaz přijímání hráčů jiné firmy a zákaz ALL firmy v klanu.
     
  11. Septarzx

    Septarzx User

    Ja som za FIRMA MUSI BYT JEDNOTNA A KLANY TAKTIEZ O TOM JE TATO HRA!!!
    Ja som za povolenie prestupu do inej firmy
    1x bez ujmi na česti bz a uzavretie klanov na jednu firmu povolenie prestupu nechať na určitý čas aby to nezneužili neskôr ale hned aby to využili a ked nie už potom aby nevedeli
     
  12. Ahoj

    Příklad:

    Jsem EIC a dělám si Lordakium doletí hráč z VRU a EIC klan BTS ten hráč z VRU začne do mě střílet to by se dalo ještě pochopit chce body, A hned za ním letí hráč EIC a ještě mu pomáhá mě zničit to je porušení opět VOP podmínek u BP.

    Už mě to ale skutečně unavuje, místo aby dávaly další a další sračky do hry. Kdyby místo toho udělaly pořádky s tím co jsou problémy a konečně zasáhly do hry ale to oni neudělají.
    Ale ať pak se nediví že do dalších let ztratí plno hráčů a nakonec budou muset zase slučovat servery protože nemá skoro kdo hrát.
    Tak se BP zamyslete a začnete něco dělat, opravovat chyby, trestat hráče pořádně a žádné že jim napíšete že účet jim otevřete za 30 dni a on si po 30 dnech hraje a opět porušuje podmínky jak se jen dá!
    Když někdo udělá problém a je si toho vědom tak potrestat a na pořád aby si to hráč zapamatoval že to nemá dělat.

    PS: nedá mě to ale prostě napíšu i přímo BP firmě email aby to měli jak to vidím já.
    Pokud se taky tak někdo cítíte tak jen s chutí do toho napište jim, čím více nás bude tím to možná bude lepší.
     
  13. jetecha

    jetecha User

    Došlo to už tak daleko že i v invazní bráně nás vystřílely vlastní hráči z VRU!!!!!
    Mě dvakrát, vrátil jsem se zpátky ale né tak spousta jiných hráčů!!! PROČ v invazní bráně??????
     
  14. Ahoj, ja som si síce čítal VOP ale odstavec o tomto som musel asi prehliadnúť...

    Bol by som ti vďačný keby si ho sem poslal, že aký to má súvis s VOP [to že ťa vlastná firma pomáha zničiť inej firme]. Aby som o tom tiež bol oboznámený. Ďakujem vopred.
     
  15. tuhle se mi stalo ze me napadl vru a byl snim eic tak jsem do nej sel a prohral jsem jen diky tomu ze mu pomohl hrac z me firmy nadhera ;)dal jsem ano ale stejnak si myslim ze stim nikdo nic neudela je to proste ... oni si stejnak najdou cestu jak to obejit nebo porusit:p ja uz to ignoruji tak at si me strilej beru to tak ze aspon nekomu udelam radost a je o neco stastnejsi;););)
     
  16. Najlepšie je keď behá skupina, povedzme 5 ľudí z klanu a viac...

    Som na cyborgovi a zničia ma 5v1 a to ešte musí 1 utiecť lebo by pukol :D.. (práve preto som si postavil aj mimesis)
    Opravím na porte, warpnem na mimesis a odrazu nikto nechce bojovať :rolleyes:, no toto a predchvíľou boli ešte taký odvážni... asi nevedia používať kamikaze, smartbomby atď.
     
  17. Karlosray

    Karlosray User

    už stim neco udelejte je to už hrozne hlavne na tech novejch mapach
     
  18. Tak tedy je tu návrh, ale asi ho nikdo i přes jasný většinový souhlas se nikde nesnažil vůbec dál prosadit, na tož u BP. K čemu Forum když je tu naprosto mrtvo. Většina nynějších postů ani není uzavřená a nebo na ně ani není odpovězeno.
     
  19. $WarpyII$

    $WarpyII$ User

    59 hráčů hlasovalo PRO možná by chtělo návrh přepsat do AJ a hodit na discord někomu kdo má zájem,tady nečekej nějakou výraznou pomoc :)
     
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.