Multi účet

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Saruwkaz, 3/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Saruwkaz

    Saruwkaz User

    Zdravím,

    omlouvám se za spam, snad mne neodsoudíte. :) Měl bych dotaz ohledně multyúčtu. Musím někde hlásit nebo je dobré nějakým způsobem vědět, pokud nastává změna a přihlašování z více IP adres?
    Ptám se proto, protože možná u mne nastane stěhování, ale z mé IP adresy nikdo další DO nehraje. Na druhou stranu nemám veřejnou IP, to znamená, že bych teoreticky ban v rámci neveřejné IP adresy dostat mohl. :D
    Spíš mi jde o to, že mne pár hráčů vyděsilo tím, že po přihlášení z jiných IP adres na dovolených a v práci měli pak problémy. Takže se jen chci zeptat, abych to náhodou neporušoval. Díky moc.

    :)
     
  2. Warden

    Warden User

    Saruwkaz: Pokud se hlásíš opravdu ty, pak se nemusíš ničeho bát. Osobně se hlásím z více IP adres a na dovolených i v zahraničí jsem též účet přihlašoval. Takže zopakuji, pokud se přihlašuješ sám, není v tom žádný problém.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Callisto

    Callisto User

    Ahoj .. pro doplnění..

    co se týká více IP adres u tvého účtu, tak to nebude problém, když se budeš přihlašovat ze svého PC z jiné IP adresy. Pokud to není tak, že v jeden den se přihlásíš z více adres (například IP z města Kladno a potom IP z Brna, v rozmezí několika minut, je to porušení pravidel). Pokud tam budeš mít třeba IP z Praha 4 a IP z Praha 6 a nebude to v rozmezí několika minut změněno, tak problém nebude.

    Když budeš na dovolené třeba týden a budeš se celý týden přihlašovat z jedné IP adresy, tak nemusíš mít strach nic se neděje, ale když tam budeš mít např. IP z Itálie a IP z ČR v tomto týdnu, třeba i denně, několikrát, je to porušení pravidel.
     
  4. Saruwkaz

    Saruwkaz User

    Ahoj,
    super, děkuji moc za vysvětlení. :) Věřil jsem, že to máte nějakým takovým způsobem ošetřené, ale nechtěl jsem to poslouchat od hráče. Díky moc a hezký den. :)
     
  5. Callisto

    Callisto User

  6. Callisto, ty nám sem přinášíš svěží vítr neopotřebovanosti :D, to se mi líbí :D.
    Abych nebyl OT, přihlašoval jsem se z více států, ale vždy já, takže systém pozná to cestování.
     
    Naposledy upraveno: 3/11/17
    Callisto a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Saruwkaz - mozem ta este upokojit, ze ja mam ucet vyse 8 rokov a za tu dobu som precestoval viac statov a prihlasoval sa z nich a stale mam ucet ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Callisto

    Callisto User

    Ahoj Cruenta†Ultionem,

    pěkně děkuji :D

    Prosím hráče ... nesdílejte účty, není dobré riskovat, že přijdete o účet ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Já si pamatuju, že v jednu dobu kdy jsem měl dynamickou IP jsem měl na fóru přihlašování na fóru zaznamenáno přes 1000 IP adres. :D

    Přihlašování z různých IP adres je v dnešní době docela normální a neměl by to být problém, pokud je to v rámci lidských možností, respektive možnostech majitele účtu. ;)
     
  10. Warden

    Warden User

    Předpokládám, že Saruwkaz obdržel vysvětlení, takže si dovolím téma uzamknout.

    Vyřešeno

    LOCK
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.